Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Sukces Columbus Elite w programie Czyste Powietrze
Irmina Jach
Irmina Jach 22.05.2024 16:27

Sukces Columbus Elite w programie Czyste Powietrze

Paweł Bednarek
Fot. materiały prasowe

Spółka Columbus Elite, największa organizacja sprzedażowa OZE w Polsce, podpisała aż 1400 umów na realizację usług dofinansowywanych w ramach programu rządowego "Czyste powietrze".

1400 umów na realizację usług w ramach programu "Czyste powietrze"

Spółka Columbus Elite poinformowała, że w kwietniu podpisała aż 1400 umów dotyczących realizacji usług dofinansowywanych z rządowego programu "Czyste powietrze". To najlepszy wynik, który odnotowano na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Dyrektor generalny CISCO o poziomie cyfryzacji w Polsce. "Problemem jest konsumpcja technologii"

Ogromny sukces Columbus Elite

Nasze kwietniowe wyniki pokazują, jak znakomicie działa organizacja sprzedaży Columbus Elite w całej Polsce. Dzięki nowoczesnym technikom sprzedażowym i doskonale wyszkolonym doradcom energetycznym potrafimy w szybkim tempie wdrażać nowe produkty i usługi. Obecna oferta, realizowana w ramach programu "Czyste Powietrze", to wynik wielomiesięcznej pracy naszej spółki-matki, czyli Columbus Energy S.A., a dzięki naszej unikalnej ścieżce pracy z klientem, udało nam się ją wprowadzić na rynek w imponującym tempie. Columbus Elite dysponuje jednym z najlepszych w kraju systemem prowizji i awansów oraz profesjonalną kadrą managerską, która sprawdziła się w poprzednich tego typu projektach. Liczymy, że po połączeniu sił z Columbus Energy, który dopiero teraz angażuje się w 100 proc. w projekt, osiągniemy spektakularne wyniki, bo dla nas to jest dopiero rozgrzewka — komentuje Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite.

Na czym polega program "Czyste powietrze"?

Dzięki udziałowi w programie "Czyste powietrze" można uzyskać dofinansowanie termomodernizacji budynków, a także środki na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na nowocześniejsze rozwiązania. Program skierowany jest do właścicieli budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą, których dochód roczny nie przekracza 135 tys. złotych.

Wniosek należy złożyć na rządowej stronie internetowej, w urzędzie i w wybranych placówkach bankowych. Korzystając z programu "Czyste powietrze" można pokryć lub zminimalizować koszty wymiany okien i drzwi, zakupu rekuperacji, montażu instalacji PV, ocieplenia budynku, modernizacji instalacji grzewczej i wymiany kopciucha na ekologiczny kocioł.