BiznesINFO.pl
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 08.06.2019. n/z Stos wegla przygotowany na sprzedaz.

EAST NEWS

PGG ma wspaniałe wieści dla klientów. Dostęp do węgla będzie znacznie ułatwiony

2 Września 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

PGG przekazało informacje o powiększeniu sieci kwalifikowanych dostawców węgla o pięć nowych składów. Osoby składające zamówienie w kopalni będą miały łatwiejszą możliwość jego odbioru.

PGG powiększyło sieć kwalifikowanych składów z czterech do dziewięciu. Nowe składy będą obsługiwać klinetów w Pasłęku i Kisielicach (Warmińsko-mazurskie), Czersku (Pomorskie), Łowiczu (Łódzkie) i Jędrzejowie (Świętokrzyskie).

PGG ułatwia dostęp do węgla

Docelowo PGG planuje stworzyć sieć 100 składów na terenie całej Polski. Zamówiony węgiel będzie mógł docierać do składu, gdzie klient będzie mógł go odebrać bez konieczności samodzielnego odbioru prosto z kopalni. W ten sposób węgiel będzie łatwiejszy do odbioru dla mieszkańców regionów położonych daleko od Górnego Śląska.

Kwalifikowani dostawy węgla od PGG

Pełna lista obecnych kwalifikowanych dostawców węgla wraz z informacją, które powiaty obsługują znajduje się na stronie internetowej sklepu PGG.

PGG zalane pytaniami

PGG poinformowało również w piątek, że nie jest w stanie odpowiadać na znaczną część zapytań swoich klientów: "W celu usprawnienia i przyspieszenia komunikacji z Państwem, z uwagi na znaczącą ilość kierowanej do nas korespondencji, uprzejmie informujemy, że nie odpowiadamy na wiadomości kierowane na adres sklep@pgg.pl w zakresie pytań, na które odpowiedzi znajdują się w najczęściej zadawanych pytaniach https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania oraz w Regulaminie Sklepu https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu, jak również z publikacjach na Fanpage PGG - polski węgiel prosto od producenta" - informuje spółka.

Jednocześnie PGG przekazało, że w przypadku chęci zmiany danych lub przy błędnym zamówieniu w mailach należy zaznaczać adres kopalni, w której dokonało się zakupu, a wiadomości tytułować w zależności od celu kontaktu, np.: "zmiana danych, reklamacja, termin odbioru, zmiana terminu odbioru, itp."

Tagi:

PGGwęgiel

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Rząd wesprze górników?

Energetyka

Nadchodzą następne wypłaty inflacyjne dla górników

Czytaj więcej >
Ceny gazu rosną

Energetyka

Rząd chce zamrozić ceny gazu. Do Sejmu wpłynął projekt

Czytaj więcej >

Energetyka

Koszt ogrzania domu rośnie. Analitycy: podwyżki nie ominęły nikogo

Czytaj więcej >

Energetyka

Kopalnie PGG wydobędą więcej węgla

Czytaj więcej >

Energetyka

Prezes URE Rafał Gawin. W Polsce nie powinno zabraknąć węgla

Czytaj więcej >

Energetyka

Spór o unijną cenę gazu. Pułap cenowy wydaje się nierealny

Czytaj więcej >