Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Można dostać nawet 1000 zł, ale trzeba się pospieszyć. Termin mija 11 lipca
Paula Drechsler
Paula Drechsler 26.06.2023 20:09

Można dostać nawet 1000 zł, ale trzeba się pospieszyć. Termin mija 11 lipca

pieniądze
domena publiczna

Wakacje to czas wzmożonych wydatków, dlatego każda możliwość zasilenia naszego portfela jest warta zachodu. Dodatkowe 1 tys. zł na dowolny cel można zyskać po wykonaniu kilku prostych kroków.

Skąd wziąć 1000 zł?

Pytanie o to, skąd wziąć na jakiś cel pieniądze, zadawał sobie kiedyś chyba każdy. Co jakiś czas nadarzają się okazje, aby bez większego wysiłku sięgnąć po zastrzyk gotówki. Tak sprawy mają się również tym razem. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby zasilić portfel nawet 1 tys. zł. 

Masz taki banknot z PRL-u? Wystaw go na sprzedaż, jest sporo wart

Termin upływa niestety dość szybko, bo czas na realizację zadań mija za ok. 2 tygodnie. Aby otrzymać pieniądze, wszystkie warunki muszą zostać spełnione do 11 lipca.

Jest milionerem, stara się dostać na studia. Do egzaminu przystąpił już 27 raz

Promocja, w której można zarobić

1 tys. zł może zdobyć każdy, kto posiada lub założy konto w banku Revolut i zaprosi do rejestracji 5 znajomych. Można zgarnąć 200 zł za każdą z tych osób.

Za te znaczki z PRL-u można zdobyć fortunę. Koniecznie sprawdź, czy je masz

Wystarczy wejść na swoje konto, kliknąć awatar i przejść do przycisku Zaproś znajomych. Tam wygenerowany zostanie specjalny link, z którego zaproszone osoby mogą się zarejestrować. Znajomi, którzy założą konto, mogą sprawić, że Revolut przeleje nam pieniądze. Muszą tylko zostać spełnione pozostałe warunki oferty promocyjnej.

Dodatkowe złotówki na naszym koncie

W zakładce z ofertą promocyjną są dokładnie opisane wszystkie kroki, które należy zrealizować, aby bank wypłacił nam dodatkowe pieniądze. Do 11 lipca Twoi znajomi muszą:

  • Zarejestrować się przy użyciu Twojego linku i zweryfikować konto
  • Wpłacić pieniądze na konto za pomocą przelewu lub karty debetowej
  • Zamówić kartę fizyczną banku Revolut
  • Dokonać 3 zakupów o minimalnej kwocie 15 zł

Bank zapewnia, że nagroda zostanie przyznana w ciągu kilku dni po tym, jak zaproszona osoba wykona wszystkie wymagane czynności i zdąży to zrobić przed upływem 11 lipca. Oznacza to, że nawet jeśli z oferty skorzysta tylko 1 osoba, to wciąż otrzymamy za nią pieniądze - 200 zł. Dokładne warunki i regulamin można znaleźć na swoim koncie w Revolut banku.

Warto się skusić i spróbować namówić znajomych, bo 1 tys. zł to już konkretna suma do zasilenia budżetu domowego.