Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Kupił los za zaledwie 5 zł. Zgarnął duże pieniądze
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 11.03.2024 18:10

Kupił los za zaledwie 5 zł. Zgarnął duże pieniądze

Lotto, kupony
Fot. East News/Marek Bazak

W Kujawsko-Pomorskim padła już siedemnasta główna wygrana w 2024 roku w nowej grze Lotto. Jak grać w Ekspres Losy? Zasady zaskakują graczy. Szczęśliwcy zgarnęli już ponad 3 miliony złotych, a gra dostępna jest dopiero od miesiąca.

Nowa gra Lotto — czym są Ekspres Losy?

Wśród doskonale znanych i popularnych gier liczbowych Totalizatora Sportowego, takich jak Multi Multi, Ekstra Pensja czy oczywiście samo Lotto, pojawiło się ostatnio kilka nowości, a wszystkie budzą tak wielkie emocje, że czasem konieczna jest interwencja policji. W Ekspres Losach dostępnych jest aż  9 loterii, a każda to inna wygrana i nieco inne zasady. Łączy je jedno: gracze nie muszą już czekać na wynik. Jak to możliwe?

Nowa, tania linia lotnicza w Polsce. Bilety szybko znikną

Wielka Wygrana w Ekspres Losach

Kolejna wielka nagroda trafiła do szczęśliwca z Brześcia Kujawskiego. To już druga wygrana w tym mieście i czwarta w powiecie włocławskim. Gracz zgarnął 4 000 złotych dzięki kuponowi z kolektury przy ul. Żeromskiego 28, który kupił w piątek, 8 marca. Mężczyzna zdecydował się na udział w loterii Czterolistnej Koniczynki i nie pożałował tej decyzji. W sumie gracze Ekspres Losów zgarnęli już 3 121 999 zł.
 

Aż 9 nowych gier Lotto, a w każdej wielka wygrana

W Ekspres Losach gracze mogą wygrać od 2000 zł do nawet 10 000 zł. Osoby, które chcą przetestować swoje szczęście, mogą wciąż udział w jednej z dziewięciu nowych loterii:

 • Pełna Skarbonka — koszty losu: 2 zł
 • Szybka Kasa — 2 zł
 • Szybka Piłka — 2 zł
 • Gorąca Kasa — 5 zł
 • Krzyżówka Express — 5 zł
 • Słówka — 5 zł
 • Czterolistna Koniczynka — 5 zł
 • Vegas 777 — 10 zł
 • Ekstra Pieniądze — 10 zł
   

Jak grać w Czterolistną Koniczynkę?

To właśnie w tej loterii udział wziął mieszkaniec województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jak powtórzyć jego sukces? Pierwszym krokiem jest oczywiście kupienie losu za jedyne 5 zł. Zdecydowanie jednak nie należy wywoływać z tej okazji kolejnej wielkiej awantury w kolekturze.

W puli czeka aż 600 głównych wygranych po 4000 zł. Na każdym losie znajdziemy pięć gier, w których wybieramy cztery ”Twoje Liczby”. Każda gra to inna suma, a wygrane sumują się. Wynik znamy od razu, nie musimy więc czekać do kolejnego losowania.

źródło: wloclawek.naszemiasto.pl