Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Kiyosaki ostrzega, nadciąga monstrualny krach. Mówi, co najlepiej kupować
Kamila Jeziorska
Kamila Jeziorska 30.06.2021 02:00

Kiyosaki ostrzega, nadciąga monstrualny krach. Mówi, co najlepiej kupować

freepik
freepik

Robert Kiyosaki to autor bestsellerowej książki "Bogaty ojciec, biedny ojciec" uważanej za najlepszy poradnik o zarządzaniu finansami. Ekspert w inwestowaniu ostrzega o nieuchronnym krachu na rynku.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego będzie krach na rynkach inwestycyjnych

  • W co radzi inwestować Kiyosaki

Kiyosaki ostrzega

Robert Kiyosaki słynie z tego, że sprzedał ponad 32 mln egzemplarzy swojej książki. Tymczasem ekspert zaleca inwestowanie w bitcoiny oraz kruszce: złoto i srebro.

Business Insider wyjaśnia, że dla inwestorów kruszcowych jest obecnie na to najlepszy moment. Za uncję złota zapłacimy 1,8 tys. dolarów, natomiast srebro kosztuje 25 dol. za uncję.

Ceny złota i srebra spadły o kilka procent, jednakże zupełnie inna sytuacja maluje się w przypadku bitcoina. W skali tygodnia jego wartość wzrosła o 5 proc., a w miesiącu o 23 proc.

Kiyosaki mówi w co inwestować

"Rynki finansowe zmierzają w kierunku brutalnego spowolnienia, a inwestorzy powinni stawiać na kryptowaluty i metale szlachetne, aby przetrwać te skutki" - napisał Kiyosaki kilka dni temu. Dodał, że wielki krach inwestycyjny zbliża się wielkimi krokami.

Kiyosaki podkreśla, że w przypadku krachu, to właśnie złoto, srebro i kryptowaluty zachowają swoją wartość.

Nie jest to pierwszy ekspert wieszczący krach na rynkach inwestycyjnych. Niedawno podobne zdanie wyraził Michael Burry z "The Big Short".

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]