Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Gigantyczne wygrane w Lotto. Nie wszyscy dostaną pieniądze od razu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.06.2024 11:03

Gigantyczne wygrane w Lotto. Nie wszyscy dostaną pieniądze od razu

lotto
Fot. materiały własne

17 czerwca był dla graczy Lotto wyjątkowo szczęśliwy. W całej Polsce padły gigantyczne wygrane. Jeden ze szczęśliwych zwycięzców szczególnie przykuwa uwagę. Nie tylko nie dostanie całej pieniędzy od razu, ale Lotto będzie wypłacać mu 600 zł co tydzień. Ten gracz nawet nie wyszedł z domu. Lista szczęśliwców jest jednak wyjątkowo długa.

Wielkie wygrane w Lotto w losowaniach z 17 czerwca

Wielka wygrana w Lotto padła w poniedziałek 17 czerwca. Gracz, który skreślił zwycięskie liczby nawet nie wyszedł z domu, gdyż los został zakupiony przez internet aplikacji Lotto.

ZOBACZ TAKŻE: ZUS czeka tylko do 1 lipca. Urodzeni po 1968 r. muszą zdecydować

Gigantyczne pieniądze trafią do osoby, która zdecydowała się zagrać w grę o nazwie “Szybkie 600”. Wystarczyło wskazanie 6 z 32 liczb i poczekać na losowania, a te odbywają się bardzo często. Odstępy między nimi liczone są w minutach.

Ważny komunikat PGNiG. Dotyczy wszystkich Polaków

Gracz będzie dostawał od Lotto pieniądze co tydzień

Lotto poinformowało o wielkiej wygranej gracza, który zakupił los do gry “Szybkie 600”. Zasady gry są nietypowe, gdyż wygrane pieniądze nie trafią do zwycięzcy od razu. Będą one przelewane transzami.

Zwycięzca otrzymywać będzie od Lotto 600 zł tygodniowo. Pieniądze trafiać będą na jego konto przez okrągły rok. Oznacza to, że przez miesiąc do kieszeni gracza wpłynie ponad 2400 zł, a rocznie to już blisko 30 tysięcy złotych w ramach wygranej w Lotto.

Gra Lotto “Szybkie 600” jest nietypowa. Losowani odbywają się codziennie co 4 minuty od godziny 6:36 do godziny 23:52. Daje to 260 losowań dziennie. Wygraną jest 600 zł co tydzień przez rok, ale kwotę tę można zwiększyć o dodatkową premię.

Lista wygranych w losowaniach Lotto z 17 czerwca

Niemniej duża wygrana w Lotto padła 17 czerwca nie tylko w grze “Szybkie 600”. Był to wyjątkowo szczęśliwy dzień dla osób, które spróbowały swojego szczęścia w grze “Ekspres Losy”. Padły cztery duże wygrane:

  • 4000 zł w Aleksandrowie Kujawskim
  • 1100 zł w Czechowicach-Dziedzicach
  • 1100 zł w Gnieźnie
  • 10 000 zł w Policach.

ZOBACZ TAKŻE: ZUS wypłaci nawet 60 tys. zł. Konieczne złożenie wniosku

Dodatkowo Lotto poinformowało o wygranej unoszącej 15000 zł w Keno w Bolęcinie oraz trzech gigantycznych fortunach zgarniętych przez graczy w zdrapkach. Trzy osoby wygrały po 500 000 zł. Zwycięskie zdrapki Lotto zakupiono w Pile, Słubicach oraz powiecie ząbkowickim.