Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Eurojackpot z gigantyczną kumulacją. Te liczby warto skreślić
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 23.05.2024 09:40

Eurojackpot z gigantyczną kumulacją. Te liczby warto skreślić

Eurojackpot
Fot. East News/Arkadiusz Ziółek

Kolejne losowanie Eurojackpot to prawdziwa gratka dla uczestników gier Lotto. Do zgarnięcia gigantyczne pieniądze, a my znamy sposób na zwiększenie swojej szansy na wygraną. Oto liczby, które padają najczęściej. Statystyka nie kłamie.

Takiego losowania jeszcze nie było

Jedno losowanie Eurojackpot za nami, a kolejne tuż tuż. Tym razem gracze będą mieli szansę na wygranie ogromnych pieniędzy, bo aż 360 000 000 zł! Aby zgarnąć taką kwotę, uczestnicy najpierw będą musieli trafić 5 z 50 liczb i 2 z 12 liczb. Zadanie nie jest proste, a niemal wszystko zależy od szczęścia. Temu można jednak trochę pomóc — statystyki gier Eurojackpot zdradzają, które liczby padają najczęściej. Być może również tym razem warto je skreślić?

Bank PKO BP apeluje do klientów. "Nie zgadzaj się"

To najszczęśliwsze liczby w Eurojackpot

Losowania Eurojackpot odbywają się aż dwa razy w tygodniu: w każdy wtorek między 20:15 a 21:00, oraz w piątki, między 20:00 a 21:00. Oznacza to, że kolejną szansę na wielkie pieniądze będziemy mieli już jutro, 24 maja. Wyniki, rzecz jasna, poznamy dopiero wtedy, już teraz możemy jednak zwiększyć swoje szanse na uśmiech losu.

Jak pokazują statystyki dostępne na oficjalnej stronie Lotto, w ciągu ostatniego roku najczęściej padającymi liczbami z I zestawu były 11, 39, 20, 2 i 16. W II zestawie rekordy ”popularności” biją natomiast 3 i 1, niemal równie często wylosowane zostają również 10, 5 i 6.

Eurojackpot — wyniki 21 maja

Ostatnie losowanie Eurojackpot było niesamowicie szczęśliwe dla Polaków. 21 maja padły aż trzy wielkie wygrane. Mieszkańcy Piaseczna, Kłodzka i Siedlc zgarnęli po 254 562, 30 zł. Warto jednak pamiętać, że na ich konta wpłynęły nieco mniejsze kwoty — od wygranej musiał zostać odprowadzony podatek w wysokości 10%.

Jakie liczby padły w losowaniu 21 maja? Przepustką do głównej wygranej okazały się być 7, 23, 31, 33 i 38 z I zestawu, oraz 10 i 11 z II zestawu.

lotto-eurojackpot.jpg
Lotto przygotowało statystyki na temat zwycięskich liczb. Fot. lotto.pl

źródło: lotto.pl