Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Dino oszalało tuż przed Wielkanocą. Hitowe produkty za grosze
Irmina Jach
Irmina Jach 28.03.2024 18:43

Dino oszalało tuż przed Wielkanocą. Hitowe produkty za grosze

Dino
Fot. Autorstwa Łukasz Świerczewski - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=116790444

Dino przygotowało wspaniałą ofertę na Wielkanoc. Klienci, którzy wybierają się po zakupy w czwartek, piątek lub sobotę, będą mogli kupić uwielbiane produkty za grosze. Świętowanie w gronie rodziny nigdy nie było tak tanie.

Nowa gazetka Dino. Wielkanoc może kosztować grosze

Dino rozpoczyna świętowanie Wielkanocy kilka dni wcześniej. Od środy 27 marca w dyskontach pod tym szyldem można kupić w okazyjnych cenach produkty, bez których większość Polaków nie wyobraża sobie świąt. Już patrząc na okładkę nowej gazetki, nie sposób nie spostrzec kiełbasy białej parzonej za jedyne 23,99 zł za kilogram.

Miłośnicy wypieków powinni wrzucić do koszyków twaróg sernikowy za 4,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. Wielkanocna kuchnia nie może istnieć bez majonezu. Ogromny, prawie litrowy słoik kosztuje w Dino 11,99 zł. Za nieco mniejsze gramatury klienci zapłacą 4,49 zł. Tani jest również chrzan — wyceniono go na 2,69 zł.

Fala zmian dla emerytów. Wiadomo, które świadczenia pójdą w górę

Nowa gazetka Dino. Wielkanocne słodycze ucieszą najmłodszych

Wielkanoc dla dzieci jest czasem oczekiwania na zajączka, który przyniesie im świąteczne łakocie. Świetnym prezentem będzie kultowe Ptasie Mleczko — szczególnie że przy zakupie dwóch opakowań, za jedno zapłacimy zaledwie 9,99 zł. Podczas wizyty w Dino warto zwrócić uwagę na pyszne i tanie figurki karmelowe w czekoladzie za 1,06 zł.

Czekoladowy zajączek kosztuje 1,66 zł za sztukę, przy zakupie trzech sztuk, a jajka cukrowe — 5,99 zł za opakowanie. Serca dzieciaków podbiją cukierki w uroczym kuferku z motywem zwierzątek. Klienci, którzy kupią trzy, zapłacą 3,99 zł za jedno opakowanie. Warto sięgnąć także po trzy tabliczki wielkanocnej czekolady — jedna będzie kosztować 1,66 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Zmiana czasu coraz bliżej. Wielu Polaków popełnia ten błąd

Nowa gazetka Dino. Świąteczne ciasta to tylko początek

Dino wychodzi naprzeciw klientom, którzy nie mają ochoty spędzać godzin w kuchni, ale uwielbiają świętować Wielkanoc w tradycyjnym stylu. Nowa gazetka obfituje w pyszne ciasta. Makowiec z bakaliami kosztuje 11,99 zł za półkilogramowe opakowanie, a waniliowa babka oblana białą lub ciemną czekoladą — 8,99 zł.

Dino przychodzi na ratunek także osobom, które jeszcze nie zakończyły świątecznych porządków. W dyskoncie znajdą one m.in. ogromne opakowanie papieru toaletowego. Za 40 rolek trzeba zapłacić 23,99 zł. Ręcznik papierowy kosztuje 8,99 zł, proszek do prania Bryza, który wystarczy na 130 prań — 63,99 zł, a 30 kapsułek do prania Vizir — 29,99 zł.

dino.png
Nowa gazetka Dino fot. marketdino.pl
Tagi: Dino Zakupy sklep