Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Mnogość promocji w Żabce. Wielkanocna oferta zaskakuje
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 27.03.2024 22:47

Mnogość promocji w Żabce. Wielkanocna oferta zaskakuje

Żabka
Fot.: Cybularny, Creative Commons Zero, Public Domain Dedication

Promocje w Żabce na Wielkanoc zachwycą klientów. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także skosztujesz specjalnej oferty sezonowej. Lepiej zaopatrzyć się w aplikację, gdyż to ona pozwoli wydać przy kasie mniej. Co kupić w Żabce?

Promocja w Żabce, specjalna oferta na Wielkanoc

Nietypowe promocje w Żabce związane są z nadchodzącą Wielkanocą. Sieć zdecydowała się na wprowadzenie specjalnej oferty nawiązującej do jedzenia, które pojawi się na wielkanocnym stole. Będąc w trasie w czasie świąt, klienci Żabki mogą mimo wszystko skosztować smaków typowych dla Wielkanocy.

W wielkanocnej ofercie Żabki pojawiła się specjalna kanapka. Trójkąt Wielkanocny marki własnej Tomcio Paluch to wydatek rzędu 8,90 zł. W produkcie znajdziemy jajko, dressing chrzanowy oraz wędzoną szynkę. Trzeba jednak pamiętać, że promocja nabije się przy kasie jedynie z równoczesnym skasowaniem aplikacji sieci.

Wydał 10 zł na zdrapkę, zgarnął fortunę. Rekordowa wygrana w Lotto

Oferta promocyjna w Żabce

Żabka nie poprzestaje tylko na jednej kanapce. Wielkanoc to w sieci małych sklepów czas, gdy trwa akcja “Głodny Tradycji?”. W ramach promocji klienci będą mogli kupić specjalnego Hot Doga MAX z kiełbasą jałowcową. Dzięki aplikacji za ten przysmak klienci zapłacą tylko 7,50 zł. Trzeba się jednak śpieszyć, gdyż jest to oferta limitowana i dostępna będzie jedynie do 9 kwietnia.

ZOBACZ: Część emerytów musi wybierać. “Przysługuje tylko jeden z tych dodatków”

Osoby szukające wielkanocnych potraw na ostatnią chwilę, bez dwóch zdań docenią ofertę Żabki. W lodówkach czekać będzie kosztujący 6,50 zł gotowy żurek z boczkiem i białą kiełbasą marki Szamamm. Jego sprzedaż rozpoczęła się w Żabkach w całym kraju w środę, 27 marca.

Mnogość promocji na Wielkanoc w Żabce

To jednak nie wszystko, co Żabka przygotowała na Wielkanoc. W ofercie sezonowej znaleźć można nie tylko jedzenie, ale i asortyment dekoracyjny. Klienci od wtorku (26.03) kupować mogą bukiety tulipanów w cenie 19,99 zł.

ZOBACZ: Biedronka rozda nagrody. Pieniądze dostanie niemal 60 tys. osób

Promocje i kupowanie w Żabce może przynieść kolejny efekt korzystny dla portfeli klientów. Do 30 marca, płacąc przy kasie za zakupy warte minimum 10 zł, otrzymuje prawo do kupna jajek, majonezu, oleju rzepakowego, czy kiełbasy białej, za jedyne 5 zł za sztukę. Akcja ta odbywa się pod hasłem “Żabkobranie w super cenie dobieranie”.

Źródło: żabka, wprost