Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka wydała komunikat do wszystkich klientów. Chodzi o Moją Biedronkę
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 30.03.2024 18:25

Biedronka wydała komunikat do wszystkich klientów. Chodzi o Moją Biedronkę

Biedronka
Fot. materiały własne

Wielkie zmiany w Biedronce. Dyskont nie próżnuje nawet w Wielkanoc i zapowiada szeroko zakrojone prace techniczne. W ich ramach konto Moja Biedronka będzie działać z wieloma ograniczeniami przez prawie dwie doby. Ponadto, internauci nie zarejestrują się w serwisach należących do sieci. Zarówno obecni, jak i nowi klienci muszą uzbroić się w cierpliwość.

Biedronka zapowiada prace serwisowe

Biedronka stara się walczyć o każdego klienta, dlatego najczęściej wychodzi swoim miłośnikom naprzeciw. Tak było np. w Wielką Sobotę, gdy zakupy mogliśmy zrobić w dyskoncie aż do 13:30, tak jest także jeśli chodzi o najnowszą akcję sieci, w ramach której ponad 4 tys. produktów nie zmieni swojej ceny mimo podwyżki VAT na żywność.

Niestety, tym razem dyskont zmuszony został, by nieco utrudnić kupującym zakupy, choć i tak przyznać trzeba, że wybrał ku temu czas najlepszy z możliwych. Portugalska sieć zdecydowała się wykorzystać produktywnie okres świąteczny i zapowiedziała wielkie prace techniczne. Te dotkną wszystkich jej serwisów i aplikacji Moja Biedronka. Owocne łowy trzeba będzie zatem odłożyć na później.

Wyrzucasz paragony? Wiele osób nie ma pojęcia, jak duży błąd popełnia

Utrudnienia w korzystaniu z konta Moja Biedronka

Jak poinformowała na swojej stronie internetowej sieć sklepów Biedronka, w dniach 30.03 (sobota) od godziny 14:00 do 1.04 (poniedziałek) do godziny 6:00 trwać będą prace techniczne, w wyniku których niektóre funkcjonalności konta Moja Biedronka będą wyłączone lub mogą działać nieprawidłowo.

ZOBACZ: Pracownica Biedronki pokazała prawdę o kasjerach. Film hitem sieci

Dyskont podaje także, że klienci nie zarejestrują się do aplikacji Biedronka oraz na stronach moja.biedronka.pl, home.biedronka.pl oraz zakupy.biedronka.pl. W związku z tym, niemożliwe będzie stworzenie konta na wyżej wybranych portalach i w aplikacji.

Moja Biedronka daje szereg możliwości

Dzięki posiadaniu konta Moja Biedronka klienci mają okazję otrzymania dodatkowych rabatów na codzienne zakupy, wzięcia udziału w dedykowanych akcjach czy też korzystania z wygodnej aplikacji, której częścią jest np. popularny Shakeomat. Za pomocą tego narzędzia codziennie (poza niedzielami niehandlowymi) można “wytrząsnąć” dwie spersonalizowane oferty i w ten sposób sporo zaoszczędzić.

Aplikację Moja Biedronka warto zainstalować na smartfonie również dlatego, że znajdziemy w niej wirtualną kartę Moja Biedronka, która zastąpi jej fizyczną postać, a także skaner cen, pomocny przy robieniu zakupów. Poza tym, w aplikacji zapisywane są wszystkie transakcje i znajdują się aktualne gazetki. Bardzo często katalogi pojawiają się najpierw właśnie w aplikacji, a dopiero później w sklepach i na stronie internetowej.

Źródło: BiznesInfo, materiały prasowe Biedronki