Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka przygotowała dla Polaków niezwykły hit. Zacznie się już w poniedziałek
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.12.2023 20:43

Biedronka przygotowała dla Polaków niezwykły hit. Zacznie się już w poniedziałek

Biedronka sklep
materiały własne Iberion

Biedronka przygotowała specjalną ofertę, która od poniedziałku (04.12) będzie czasowo dostępna w sklepach w całym kraju. Oferta jest limitowana. Klienci będą zachwyceni, gdyż sieć pomyślała również o osobach, które chcą wydać nieco mniej pieniędzy. Wyjaśniamy, co warto kupić.

Biedronka zaskakuje limitowaną promocją, zacznie się już w poniedziałek (04.12)

Biedronka rusza w poniedziałek 4 grudnia ze specjalną ofertą promocyjną. Akcja potrwa tylko do niedzieli 17 grudnia, więc klienci powinni się śpieszyć. Sieć przygotowała promocje z racji zbliżającego się 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Biedronka jest głównym sponsorem tegorocznego finału WOŚP. To główny powód specjalnej promocji, która już w poniedziałek (04.12) przyciągnie do sklepów prawdziwe tłumy. Co oferuje Biedronka i ile kosztują limitowane gadżety WOŚP? Znamy dokładne ceny.

O tym dodatku wiele niewielu pracowników. Pieniądze przechodzą im koło nosa

Hity w Biedronce, klienci będą zachwyceni

Biedronka gra z WOŚP. Już od poniedziałku w sklepach będzie można kupić specjalną smycz z logotypem 32. finału akcji Jurka Owsiaka. Będzie to wydatek rzędu zaledwie 9,99 zł. Niewiele więcej, bo jedyne 14,99 zł kosztować będą magnesy (dostępne są dwa wzory) praz breloczek WOŚP z motywem gitary.

ZOBACZ: Ile kosztują choinki w tym roku? Ceny mogą zaskoczyć

Pewnym hitem promocji Biedronki będą skarpetki. Będą one kosztować 24,99 zł. Klienci będą zachwyceni nowoczesnym podejściem do tematu i skorzystaniu z obecnych trendów. Skarpetki, mimo iż sprzedawane są w zestawie, to każda z nich ma inny wzór. To jednak nie wszystko. Biedronka się nie ogranicza.

Limitowana oferta WOŚP w Biedronce do 17.12

Od poniedziałku (04.12), aż do niedzieli (17.12) w sklepach Biedronki znajdować będą się specjalne stref z gadżetami WOŚP. Klienci będą mogli kupić specjalne koszulki na krótki rękaw. Zarówno damska, jak i męska wersja kosztować będzie 59,99 zł i jest to najdroższa opcja w ramach akcji promocyjnej.

ZOBACZ: Odwiedził jarmark świąteczny w Gdańsku i pokazał ceny. Recenzja nie mogła być inna

Co jeszcze z logo WOŚP kupisz w Biedronce? 39,99 zł kosztować będą limitowane kubki ceramiczne o pojemności 500 ml. Apteczka samochodowa WOŚP będzie dostępna w sklepach w całym kraju za 34,99 zł. Za 14,99 zł dostępne będą również kalendarze ścienne (zaprojektowane w dwóch wersjach) oraz kalendarze książkowe lub planet na spirali za 29,99 zł.

biedronka-wosp.jpg
Gazetka promocyjna Biedronki ze specjalną ofertą. Fot.: screen biedronka.pl