Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oszalała. Tak tanio jeszcze nie było, zacznie się w poniedziałek
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 27.04.2024 16:23

Biedronka oszalała. Tak tanio jeszcze nie było, zacznie się w poniedziałek

Biedronka
Fot. redakcja serwisu

Już 29 kwietnia w sklepach Biedronka pojawią się nowe okazje. Klienci znajdą w sklepach produkty niezbędne podczas majówki, akcesoria do domu i ogrodu, a także będą mogli wziąć udział w rodzinnym konkursie. Nie można tego przegapić.

Nowa gazetka Biedronki. Konkurs dla klientów

Chociaż promocje i niskie ceny w Biedronce to żadna nowość sama w sobie, tym razem Biedronka przygotowała dla swoich klientów coś wyjątkowego. Poza kompletem okazji dla każdego, w poniedziałek wystartuje również zaskakujący konkurs. 

Od 29 kwietnia do 13 maja, kupując w sklepach Biedronka rolki Spokey zyskujemy szansę na bilety do Energylandii, bilety do kina, a także voucher do Disneylandu w Paryżu, o wartości aż 6000 zł! Wystarczy, że na stronie www.wkrecsiewzabawe.pl wskażemy trzy powody, dla których jazda na rolkach to świetna zabawa. Na tym jednak nie koniec wyjątkowych okazji.

Pomyłka w 13. emeryturze? Seniorzy powinni dokładnie sprawdzić swoje wypłaty

Nowa gazetka Biedronki.. Aktywny maj w Biedronce

W tym tygodniu klienci Biedronki mogą zgarnąć nie tylko tradycyjne produkty kojarzone z zakupami w dyskoncie, ale również mnóstwo sprzętu sportowego i akcesoriów dla całej rodziny w niskich cenach. Jeszcze przed majówką warto zajrzeć do Biedronki m.in. po fotelik rowerowy za 149 zł, a także woodporną torbę na bagażnik za jedyne 49,99 zł.

Młodszych gości sklepu Biedronka z pewnością zachwyci także szeroki wybór artykułów marki Spokey, idealnych na majowy weekend. W ofercie znajdziemy nie tylko wcześniej wspomniane rolki za 129 zł, ale również hulajnogę z antypoślizgowym podestem za 149 zł i deskorolkę z kółkami LED za jedyne 59,90 zł. 
 

Nowa gazetka Biedronki. Kolorowe wnętrza w super cenach

Tylko do soboty 11 maja, w wybranych sklepach Biedronka, znajdziemy również wiele produktów do domu. W trakcie wiosennych porządków warto zaopatrzyć się w komplet pościeli satynowej z mikrowłókna za 59,90 zł, a do tego w satynowe prześcieradło w różnych kolorach i rozmiarach, od 19,99 zł. W domu pomóc nam może także odkurzacz pionowy, 500 W, za który zapłacimy tylko 149 zł, a także żelazko bezprzewodowe, za jedyne 99 zł.

A tym, których na zakupy ciągnie jak najszybciej, przypominamy, że w tym tygodniu sklepy będą otwarte dłużej.

Biedronka
Nowa gazetka Biedronki