Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już o 20:00 w Biedronce. Wyprzedają towar za grosze, klienci oszaleją
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 29.05.2024 09:10

Zacznie się już o 20:00 w Biedronce. Wyprzedają towar za grosze, klienci oszaleją

biedronka
fot. Agata Jaroszewska, Biznesinfo

Popularna sieć dyskontów ogłosiła, że punktualnie o godzinie 20:00 rozpocznie się promocja ”Majówkowe rabato-godziny”. Obniżki cen obowiązują wyłącznie dzisiaj i potrwają do 23:30. Co będzie można kupić taniej?

Sklepy czynne wyjątkowo długo

Dyskonty regularnie poszukują nowych sposobów, by przyciągnąć do siebie klientów. Sklepy sieci portugalskiego właściciela – Jeronimo Martins, stawiają tym razem na dłuższe godziny otwarcia oraz rabaty na określone produkty. Od poniedziałku do środy sklepy Biedronka otwarte są dłużej niż zazwyczaj, klienci mogą robić zakupy aż do godziny 23:30. Akcja ”Majówkowe rabato-godziny” kończy się w środę 29 maja, co oznacza, że dziś wieczorem można się spodziewać większego ruchu, niż zwykle. Szczególnie, że w czwartek sklepy będą nieczynne. 

Raport ManpowerGroup dotyczący sytuacji kobiet na rynku pracy. Jest lepiej, ale kiedy będzie dobrze?

Nie więcej niż cztery sztuki na klienta

Jednym z produktów promujących akcję ”Majówkowe rabato-godziny” jest kawa rozpuszczalna MK Cafe Premium Gold 175 g. Za jeden słoik trzeba będzie dziś zapłacić 15,45 zł. Jak informuje sklep, jeden klient będzie mógł kupić najwyżej cztery sztuki. Takie samo ograniczenie sklep nałożył na Olej rzepakowy Wyborny. Butelka o pojemności trzech litrów kosztuje dziś 11,99 zł i również można kupić najwyżej cztery sztuki. 

Inne promocje

Mięsożerców zainteresować mogą oferty przygotowane z myślą o długim weekendzie i grillowaniu. Karkówka grillowa Czas na Grill kosztuje 14,99 zł za kilogram, podczas gdy regularna cena wynosi 29,99 zł za kilogram produktu. W okresie trwania promocji limit wynosi 3 kg objętej rabatem karkówki na konto Moja Biedronka. W ramach promocji ”1+1” można także kupić wybrane kosmetyki marki Adidas oraz filety z kurczaka. 

Jak podkreśla sieć, promocja trwa jeszcze tylko w środę 29 maja do godziny 23:30.