Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zaczęło się rano w Biedronce, klienci oszaleją. "Limit dzienny 1 opakowanie"
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 19.10.2023 10:10

Zaczęło się rano w Biedronce, klienci oszaleją. "Limit dzienny 1 opakowanie"

Biedronka
Domena publiczna

Od czwartku (19 października) w Biedronce będą obowiązywać nowe promocje. W pakiecie wiele produktów będzie można kupić taniej. Oferta jest jednak ograniczona czasowo. 

Nowa gazetka Biedronki. Masło za złotówkę

Tylko w ten czwartek, 19 października będzie możliwość zakupienia masła Mleczna Dolina za jedyną złotówkę. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba spełnić dwie ważne zasady. Po pierwsze, trzeba dokonać zakupów o łącznej wartości co najmniej 149 zł. Po drugie, konieczne jest posiadanie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronki, którą należy okazać przy kasie.  W promocji obowiązuje jednak limit dzienny - 1 opakowanie na kartę Moja Biedronka. 

Jak wyjaśnia Biedronka, w zakupy za m.in. 149 zł nie wchodzą produkty promocyjne, napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do żywienia początkowego, płatności za jakiekolwiek usługi, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe i ich doładowania.

Nowa gazetka Biedronki. Jednodniowe promocje

Biedronka przygotowała również inne jednodniowe promocje. Przykładowo tylko w piątek 20 października cukier biały 1 kg można kupić za 3,79 zł (przy zakupie innych produktów za min. 29 zł), a w sobotę olej rzepakowy wyborny, 1 l w pakiecie 1+1. 

Nowa gazetka Biedronki. Oferta obowiązuje do soboty

Od czwartku, 19 października, do soboty, 21 października, Biedronka oferuje wiele interesujących promocji także na inne swoje produkty. Przykładowo, mleko UHT o zawartości tłuszczu 3,2% o nazwie Wypasione Mlekovita w opakowaniu 1 litrowym będzie dostępne za jedyne 2,29 zł. Warunkiem, aby skorzystać z tej oferty, jest posiadanie aplikacji Moja Biedronka oraz zakup sześciu kartoników tego mleka.

Z kolei wszystkie produkty firmy Bobovita są objęte promocją "2+1 gratis", co oznacza, że przy zakupie trzech produktów najtańszy z nich otrzymasz za darmo. W pakiecie można też kupić wszystkie soki, smoothies i napoje vital fresh. Oprócz tego w pakiecie można kupić wiele innych produktów - szczegóły znajdują się w gazetce promocyjnej Biedronki.