Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Właśnie się zaczęło. Do Biedronki ustawią się długie kolejki
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 28.05.2024 07:25

Właśnie się zaczęło. Do Biedronki ustawią się długie kolejki

Biedronka
Fot. Unsplash.com/Piotr Pienkowski

Biedronka znowu zaskoczy swoich klientów. Od poniedziałku w portugalskiej sieci sklepów zobaczymy całą masę produktów w obniżonych cenach. Właśnie wystartowała nowa gazetka, w której nie brak ofert 1+1 gratis. Na co warto zwrócić uwagę podczas następnych zakupów w popularnym dyskoncie?

Nowa gazetka Biedronki. Oferta zaskoczy nawet stałych klientów

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nie lada gratkę dla osób, które w najbliższym czasie planują grilla. Tylko do środy 29 maja dostaniemy kiełbasę śląską Kraina Wędlin w ofercie 1+1 gratis. W ramach tej oferty możemy otrzymać także darmową sztukę fileta z piersi kurczaka Kraina Mięs. Na taką okazję z pewnością przydadzą się także napoje – od poniedziałku przy zakupie 4 sztuk napoje gazowane Coca-Cola i Coca-Cola Zero Cukru dostaniemy aż 36 proc. taniej (5,49 zł za sztukę).

Nawet 5000 złotych kary, przepisy mówią jasno. Mieszkańcy bloków muszą wiedzieć

Aktualna gazetka Biedronki. Niebywałe, co sieć przygotowała dla swoich klientów

To nie wszystko – z myślą o fanach grilla Biedronka przygotowała także obniżki cen na brykiet węgla drzewnego. Drugie opakowanie dostaniemy aż 66 proc. taniej (9,99 zł) za sztukę. W aktualnej gazetce znajdziemy nie lada gratkę dla wielbicieli piwa. Piwo Heineken 500 ml i piwo jasne Łomża 500 ml dostaniemy w ofercie 5+5 gratis. Z kolei na piwo Tyskie obowiązuje rabat 6+6 gratis. Dodatkowo wszystkie lody familijne Big Milk o pojemności 900 ml lub 1l będziemy mogli dorwać aż 70 proc. taniej na drugi, tańczy produkt.

ZOBACZ: Ważny komunikat PKO BP do wszystkich klientów. Bank wprowadza zmiany

Kosmetyki i produkty dla dzieci w niskich cenach w Biedronce

Sporą zachętą do kolejnych zakupów w Biedronce z pewnością będzie korzystna oferta na kosmetyki. W najnowszej gazetce znajdziemy obniżkę na wszystkie kosmetyki do włosów Schwarzkopf Gliss – drugi tańszy produkt dostaniemy aż 60 proc. taniej. Z kolei wszystkie kosmetyki do włosów Garnier będziemy mogli kupić z okazją 50 proc. na drugi, tańszy produkt.

Nie zabrakło także atrakcyjnej oferty dla rodziców. Przy zakupie 2 opakowań mleka modyfikowanego Nestlé NAN tańszy dostaniemy 40 proc. taniej. Pieluchy Dada Extra Care kupić będzie można z obniżką 50 proc. na drugi, tańszy produkt.

Źródło: biedronka.pl