Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Wielka wygrana w Lotto. Druga w tym samym mieście w ciągu kilku dni
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 06.06.2024 15:16

Wielka wygrana w Lotto. Druga w tym samym mieście w ciągu kilku dni

Lotto
Fot. materiały własne

Szczecinek znów na ustach wszystkich. Zaledwie tydzień po dużej wygranej w Kaskadzie, tym razem szczęście dopisało graczowi Mini Lotto.

Szczęście uśmiecha się ponownie

Szczecinek stał się prawdziwą oazą szczęścia dla graczy Lotto. Po zaledwie tygodniu od zdobycia imponującej sumy 250 000 złotych w grze Kaskada przez osobę, która zakupiła kupon w punkcie Lotto przy ulicy Armii Krajowej 78A, kolejny gracz zgarnął fortunę, tym razem w Mini Lotto. Szczęśliwy kupon został zakupiony w sklepie Żabka przy ulicy Koszalińskiej 64A.

Nowa forma wsparcia dla seniorów i rodzin. Nawet 2 tys. zł świadczenia Likwidacja abonamentu RTV. Nikt nie uniknie opłaty, wiele osób się oburzy

Wysoka wygrana w Mini Lotto

2 czerwca okazał się dniem pełnym emocji dla gracza, który obstawił liczby 2, 9, 16, 26, 41 i wygrał aż 133 034 złote. Zwycięzca postawił na system, wybierając 7 z 42 liczb, co przyniosło mu to spektakularne zwycięstwo. To już druga duża wygrana w naszym mieście w przeciągu zaledwie kilku dni, co pozwala mieszkańcom marzyć o kolejnych sukcesach.

ZOBACZ TAKŻE: Unikaj tych rzeczy. Obniżą Twoją zdolność kredytową

Mini Lotto. Gra dla każdego

Mini Lotto to gra, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Proste zasady i niska cena zakładu sprawiają, że każdy może spróbować swojego szczęścia. W Szczecinku jest to już trzynasta wysoka wygrana w tej grze. Historia wygranych pokazuje, że nasze miasto sprzyja szczęśliwcom, a ostatnie sukcesy tylko potwierdzają tę regułę. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli świętować kolejne milionowe wygrane w Lotto.