Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Walentynkowe szaleństwo w Biedronce. Oferta tylko do końca dnia
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 14.02.2024 16:19

Walentynkowe szaleństwo w Biedronce. Oferta tylko do końca dnia

Sklep sieci Biedronka
BiznesINFO

Biedronka postanowiła mocno zaskoczyć swoich klientów z okazji Walentynek. Tylko w środę 14 lutego w sklepach sieci obowiązują specjalne oferty, przygotowane właśnie na święto zakochanych.

Biedronka świętuje Walentynki

Jak podaje serwis o2.pl, z okazji Walentynek sieć dyskontów Biedronka postanowiła uruchomić specjalne promocje z tej okazji. Skorzystają na nich nie tylko zakochani, ale również i osoby robiące tego dnia normalne zakupy.

Z myślą o prezentach, dyskont wprowadził ofertę 1+1 gratis na wszystkie zestawy kosmetyków. Dla stworzenia odpowiedniego nastroju, kupując dwie świece zapachowe Aril można dostać dwie dodatkowe za darmo. W obu przypadkach obowiązują jednak limity dzienne - na kartę Moja Biedronka można kupić tylko dwa zestawy kosmetyków (z czego 1 gratis) oraz cztery świece (2 gratis).

Zamieszanie z cenami w Biedronce. Sieć przyznała się do błędu

Słodycze dla zakochanych

Z kolei osoby spędzające ten dzień we wspólnym gronie mogą zaopatrzyć się w słodycze. Wszystkie ciastka oraz czekolady marki Milka zostały objęte stosowną promocją, która przy zakupie 2 produktów umożliwia wzięcie kolejnych dwóch za darmo.

Niestety, tak jak w przypadku kosmetyków i świec, produkty Milki objęte są limitem dziennym. Używając karty Moja Biedronka, można zakupić tylko 4 produkty (z czego 2 gratis), co w praktyce umożliwia skorzystanie z promocji tylko raz.

Promocje dla pozostalych

Ci klienci, którzy nie obchodzą Walentynek lub po prostu chcą tego dnia zrobić normalne zakupy w Biedronce, nie muszą się obawiać. Sieć przygotowała specjalne oferty również dla nich.

Osoby chcące kupić rybę, mogą się skusić na fileta z łososia atlantyckiego Marinero. Cena porcji rodzinnej 100 g to koszt 4,99 zł. Za makrelę wędzoną tej samej marki można z kolei zapłacić mniej - 14 lutego kosztuje ona 1,99 zł/100 g.

Promocję z gratisowymi produktami wdrożono również w dziale owocowym. Tutaj, kupując owoce jagodowe, można otrzymać gratisowe opakowanie przy zakupie dwóch sztuk. W ten sposób można zakupić m.in. więcej malin czy truskawek.

źródło: o2.pl

ZOBACZ TAKŻE: Nowa umowa Poczty Polskiej. Nie dotyczy przesyłek pocztowych