Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Kultowy produkt znów w Biedronce. Klienci będą zachwyceni
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 10.02.2024 18:57

Kultowy produkt znów w Biedronce. Klienci będą zachwyceni

Biedronka
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

Biedronka to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych wśród Polaków. Nic dziwnego, bowiem sieć sklepów nieustannie zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi cenami. Tym razem promocje obejmą nie tylko produkty spożywcze, a do oferty Biedronki powraca kultowy produkt, który jest uwielbiany przez klientów. 

Biedronka znów zaskakuje niskimi cenami

Biedronka już w poniedziałek 12 stycznia wprowadza nową gazetkę promocyjną. W popularnej sieci sklepów znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale także na przykład ubrania, zabawki, narzędzia i wiele innych.

Od 12 do 24 lutego będzie można kupić polar damski (w rozmiarach M-XL) lub męski (w rozmiarach M-XXL) za jedyne 69,90 zł. Oferta obejmie także sportowe plecaki i torby, za które trzeba będzie zapłacić również 69,90 zł. 

Skarbówka skontroluje Polaków. Nowe prawo już niebawem

Wyjątkowa oferta w Biedronce, nie można tego przegapić

W Biedronce z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a od poniedziałku znajdziemy tam rozmaite produkty dla rowerzystów. Akcesoria takie jak zapięcie do roweru, lampka przednia czy licznik z czujnikiem magnetycznym kupimy za 34,99 zł, a za różnego rodzaju światła do roweru zapłacimy jedynie 24,99 zł za sztukę. W najnowszej gazetce promocyjnej znajdziemy także artykuły biurowe. Kołozeszyt B5/100 lub brulion B5/128 będzie kosztował 12,99 zł, teczka A4 z gumką - 4,99 zł. 

Zobacz także: Wielkie rozdanie pieniędzy w Biedronce. Co pół godziny nawet 800 zł

Kultowy produkt znów w Biedronce. Klienci będą wniebowzięci

Od poniedziałku 12 lutego do soboty 24 lutego na półkach w sieci sklepów Biedronka znajdziemy kulowy produkt. Chodzi o uwielbiane przez wielu Polaków klapki Kubota, które będą dostępne w wersji męskiej lub damskiej w rozmiarach od 37 do 45. 

Popularne obuwie jest wodoodporne oraz ma antypoślizgową podeszwę. Do wyboru będą kolory, takie jak: czarny, różowy, fioletowy oraz niebieski. Klapki dostaniemy w Biedronce za niewielkie pieniądze, bowiem zapłacimy za nie tylko 34,99 zł.