Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Pierwszy taki sklep w Polsce. Wiemy, gdzie będzie wielkie otwarcie
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 08.02.2024 22:09

Pierwszy taki sklep w Polsce. Wiemy, gdzie będzie wielkie otwarcie

Centrum handlowe
StockSnap/Pixabay

Jedna z sieci drogerii w Polsce ruszyła z zupełnie nowym typem sklepów własnego autorstwa. Pierwszy beauty concept store został uruchomiony w jednym z centrów handlowych w Warszawie. O co jednak w tym wszystkim chodzi?

Nietypowy pomysł

Klienci warszawskiego centrum handlowego Sadyba Best Mall mogą być nieco zdezorientowani, widząc sklep nowego typu na I piętrze galerii. Jak informuje serwis wiadomoscihandlowe.pl, chodzi o placówkę Skin&Beauty by Super-Pharm, który przypomina drogerię - nie jest jednak zwykłym sklepem tego typu.

Nowy sklep jest bowiem pierwszym, który działa w formule beauty concept store. Jest to autorski pomysł sieci Super-Pharm, który nie ogranicza się jedynie do funkcji drogerii. W istocie, oferowane w nim usługi mają znacznie szerszy zakres.

Poczta Polska uratowana? "Mam zapewnienie ze strony KE"

Więcej niż drogeria

Skin&Beauty posiada w swojej ofercie zarówno produkty do pielęgnacji, jak i dermokosmetyki czy marki luksusowe. Można w nim również dostać towary z kategorii sexual wellness.

Zakupy nie są jednak jedyną usługą w nowym formacie. Nowa formuła sklepu ma bowiem umożliwiać rozmowę z ekspertami, a także - co jest naprawdę nietypowe dla drogerii - udostępniać możliwość skorzystania z usług fryzjerskich. Dotąd na polskim rynku takiego rozwiązania nie oferowano.

Fryzjer i kosmetyki

Według zapowiedzi, w Skin&Beauty ma być możliwe m.in. koloryzacja włosów, badanie skóry przez ekspertów czy uzyskanie dermokonsultacji. Co więcej, oferta nie jest skierowana wyłącznie dla pań - wśród wydzielonych ośmiu stref sklepu, znalazła się również ta przeznaczona dla panów.

źródło: wiadomoscihandlowe.pl

ZOBACZ TAKŻE: Ważne zmiany dla dużej grupy Polaków. Nowe przepisy już gotowe