Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > W Pepco już się zaczęło, 2 sztuki za jedynie 10 zł. Klienci będą szturmować sklepy
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 28.04.2024 19:30

W Pepco już się zaczęło, 2 sztuki za jedynie 10 zł. Klienci będą szturmować sklepy

Pepco
Fot. East News/Marek Bazak, pepco.pl

Szukasz promocji do domu na wiosenne porządki? Dobrze się składa, bo w Pepco jest do zgarnięcia prawdziwa rewelacja. Hitem jest produkt do domu, 2 sztuki za jedyne 10 zł, ale na tym nie koniec. Podobne ofert znajdziemy również w Action i sklepach KiK.

Hit cenowy w Pepco

Wśród wielu promocji w Pepco, szczególną uwagę klientów przyciąga jeden produkt. Zachwyca nie tylko jakością, ale również ceną. Już teraz w sklepach tej sieci klienci mogą kupić zestaw dwóch podkładek na stół za jedyne 10 zł. 

Te praktyczne produkty przydadzą się w każdym domu i sprawdzą w każdym wnętrzu — dostępne są bowiem w różnych wzorach i kolorach. Klienci Pepco przy okazji wiosennych porządków mogą jednak zgarnąć o wiele więcej.
 

Biedronka oszalała. Tak tanio jeszcze nie było, zacznie się w poniedziałek

Nie tylko Pepco, ale też KiK i Action

Na zakupy po artykuły do domu warto wybrać się również do KiK i Action. Również tam znajdziemy podkładki na stół w wyjątkowych cenach — możliwości wyboru jest zatem jeszcze więcej! 

Podkładki pod talerze w Action kosztują jedynie 2,99 zł za sztukę, warto więc pokusić się o więcej niż jeden zestaw, zwłaszcza ze względu na szeroki wybór wzorów. Nieco więcej, bo 12 zł, zapłacimy za podkładki dostępne w sklepach KiK. Wyższa cena nie jest jednak bezpodstawna. 

Podkładka stołowa wykonana jest z materiału imitującego skórę, dlatego ochroni blat przed zalaniem. Doskonale sprawdzą się również jako podkładka pod czajnik czy ekspres do kawy.
 

Mnóstwo produktów w niskich cenach w Pepco

Podkładki na stół to jednak nie jedyna wyjątkowa oferta dla klientów Pepco. Odwiedzający ten sklep znajdą również zestaw czterech szklanek za jedyne 20 zł, a także poduszki na krzesła — za 2 sztuki zapłacimy tylko 15 zł. Nasze mieszkanie na wiosnę rozświetlić może lampa LED za 22 zł, a ogród: zestaw lampek ogrodowych, cztery sztuki za 20 zł. 

Warto także zwrócić uwagę na szeroki wybór osłon na doniczki, już od 7 zł, oraz doniczki z recyklingu, dostępne od 20 zł.

źródło: pepco.pl, kobieta.gazeta.pl