Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Poczta Polska

Poczta Polska

Przeniesienie numeru na poczcie
03.07.2020 02:00 Popularny operator wprowadza nowe udogodnienia. Jest szansa na przeniesienie numerów

Przeniesienie numeru telefonu na poczcie? Póki co tylko do Play. "Fioletowy" operator podpisał właśnie umowę z Pocztą Polską. Jak zapewnia, przeniesienie numeru ma być banalnie proste - wystarczy dowód osobisty, telefon z aktualnym numerem i wypełnienie wniosku. Całość ma zająć kilka minut.

Abonament
02.07.2020 02:00 Skarbówka zajęła mu konto bankowe za niepłacenie abonamentu. Poszedł do sądu i zadziwił wszystkich

Kontrowersje wzbudziło to, że abonament RTV był często ściągany od osób, które wcale nie musiały za niego płacić. O przypadku pana Pawła napisała Rzeczpospolita, choć mężczyzna wyrejestrował przed laty odbiorniki, Urząd Skarbowy zajął mu konto za nieopłacanie abonamentu.

biznes-info-640x433
13.09.2019 02:00 Poczta Polska oferuje tanie pokoje. Nie sposób je znaleźć w sieci

Poczta Polska kojarzy się przede wszystkim z dostarczaniem przesyłek. Nie jest to jednak jedyna oferta, którą przedstawia spółka Skarbu Państwa. Jak się okazuje, Poczta Polska oferuje Polakom także noclegi w całym kraju. Co ciekawe, oprócz takich miejsc jak Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz czy Szczecin, mowa nierzadko o atrakcyjnych lokalizacjach, jak Morskie Oko, Bukowina Tatrzańska czy Mrzeżyno. - Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów, przejrzystą toń wód na obszarze całego kraju - informuje Poczta Polska na swojej stronie internetowej.

biznes-info-640x433
23.07.2019 02:00 Problem z automatami pocztowymi Poczty Polskiej. Podejrzewa się naruszenie prawa

W miniony czwartek przedstawiciele Poczty Polskiej uroczyście uruchomili pierwszy automat paczkowy sygnowany swoim logo w jednej z warszawskich placówek. Spółka ma w planach do końca października uruchomić 200 takich automatów. Tymczasem pojawiły się przypuszczenia, że Poczta Polska mogła złamać prawo, jak donosi “DGP”.

biznes-info-640x433
21.07.2019 02:00 Poczta Polska będzie serwować kawę i lody. Stanie w kolejkach ma być milsze

Poczta Polska chce zmienić swój wizerunek i przyciągnąć do siebie klientów. Podejmie działania mające na celu skrócenie kolejek w placówkach? Nie. Ale za to napijesz się kawki.

biznes-info-640x433
25.06.2019 02:00 Poczta Polska oferuje pracę na wakacje. Potrzebuje 700 chętnych

Poczta Polska oferuje pracę nie tylko jako listonosz. Praca sezonowa dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na poczcie, czeka. Jak przyznaje spółka, potrzeba przynajmniej 700 osób. Chodzi jednak nie tylko o roznoszenie listów, ale także pracę przy sortowaniu paczek i listów, ale także rozwożenie ich jako kierowca.W zeszłym roku akcja zatrudniania na pracę sezonową w wakacje spotkała się z mocną odezwą ze strony chętnych. Jak podaje Moeny.pl, zatrudnienie znalazło wówczas 2,4 tys. osób. Sama Poczta Polska nie ma jednak oporów, by sezonowi pracownicy pozostali w niej na dłużej. Choć zatrudnia 81 tys. osób w całym kraju, wciąż poszukiwani są nowi pracownicy.

biznes-info-640x433
09.05.2019 02:00 Poczta Polska winduje ceny do góry, a pracownicy zarabiają grosze

Przy takich wzrostach cen Poczta Polska może przestać być po prostu konkurencyjna względem innych usługodawców.