Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Poczta Polska oferuje tanie pokoje. Nie sposób je znaleźć w sieci
Przemysław Terlecki
Przemysław Terlecki 13.09.2019 02:00

Poczta Polska oferuje tanie pokoje. Nie sposób je znaleźć w sieci

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Poczta Polska kojarzy się przede wszystkim z dostarczaniem przesyłek. Nie jest to jednak jedyna oferta, którą przedstawia spółka Skarbu Państwa. Jak się okazuje, Poczta Polska oferuje Polakom także noclegi w całym kraju. Co ciekawe, oprócz takich miejsc jak Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz czy Szczecin, mowa nierzadko o atrakcyjnych lokalizacjach, jak Morskie Oko, Bukowina Tatrzańska czy Mrzeżyno.

 - Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów, przejrzystą toń wód na obszarze całego kraju - informuje Poczta Polska na swojej stronie internetowej.

Poczta Polska oferuje noclegi w zaskakujących miejscach

W sumie, jak podaje Gazeta.pl, na terenie całej Polski zlokalizowanych jest 100 noclegowni Poczty Polskiej. Skąd jednak tyle miejsc wypoczynkowych w ofercie spółki? Jak informuje na swojej stronie Poczta Polska, pokoje mieszczą się w kwaterach i obiektach szkoleniowo-wypoczynkowych. Oferta jest naprawdę szeroka, a całą listę obiektów znajdziemy na stronie wypoczynek.poczta-polska.pl.

 - Do dyspozycji naszych gości posiadamy miejsca noclegowe w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodki wczasowe, pokoje gościnne, apartamenty wypoczynkowe, domki letniskowe, campingowe, wczasowe - podaje Poczta Polska.

Ceny za noc w obiektach potrafią się od siebie mocno różnić. Noc w jednoosobowym pokoju w Bukowinie Tatrzańskiej to koszt 25 złotych. Tymczasem na Warszawskim Służewcu dwie osoby muszą za noc zapłacic 140 złotych. Warto jednak zainteresować się tematem, gdyż nie znajdziemy pokoi Poczty Polskiej w żadnym z serwisów oferujących rezerwację noclegów. Aby załatwić sobie miejsce w jednym z pokojów Poczty należy samodzielnie skontaktować się z administracją telefonicznie lub za pomocą e-maila.