BiznesINFO.pl

Biznesinfo.pl

Poczta Polska oferuje tanie pokoje. Nie sposób je znaleźć w sieci

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

Poczta Polska kojarzy się przede wszystkim z dostarczaniem przesyłek. Nie jest to jednak jedyna oferta, którą przedstawia spółka Skarbu Państwa. Jak się okazuje, Poczta Polska oferuje Polakom także noclegi w całym kraju. Co ciekawe, oprócz takich miejsc jak Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz czy Szczecin, mowa nierzadko o atrakcyjnych lokalizacjach, jak Morskie Oko, Bukowina Tatrzańska czy Mrzeżyno.

 - Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów, przejrzystą toń wód na obszarze całego kraju - informuje Poczta Polska na swojej stronie internetowej.

Poczta Polska oferuje noclegi w zaskakujących miejscach

W sumie, jak podaje Gazeta.pl, na terenie całej Polski zlokalizowanych jest 100 noclegowni Poczty Polskiej. Skąd jednak tyle miejsc wypoczynkowych w ofercie spółki? Jak informuje na swojej stronie Poczta Polska, pokoje mieszczą się w kwaterach i obiektach szkoleniowo-wypoczynkowych. Oferta jest naprawdę szeroka, a całą listę obiektów znajdziemy na stronie wypoczynek.poczta-polska.pl .

 - Do dyspozycji naszych gości posiadamy miejsca noclegowe w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodki wczasowe, pokoje gościnne, apartamenty wypoczynkowe, domki letniskowe, campingowe, wczasowe - podaje Poczta Polska.

Ceny za noc w obiektach potrafią się od siebie mocno różnić. Noc w jednoosobowym pokoju w Bukowinie Tatrzańskiej to koszt 25 złotych. Tymczasem na Warszawskim Służewcu dwie osoby muszą za noc zapłacic 140 złotych. Warto jednak zainteresować się tematem, gdyż nie znajdziemy pokoi Poczty Polskiej w żadnym z serwisów oferujących rezerwację noclegów. Aby załatwić sobie miejsce w jednym z pokojów Poczty należy samodzielnie skontaktować się z administracją telefonicznie lub za pomocą e-maila.

Tagi:

Podobne artykuły

Polska i Świat

Spore zmiany dla właścicieli nieruchomości. Znika jedno z praw
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Szef MON zachęca do służby wojskowej. Obiecuje dodatkowe 1000 zł i dodatkowy urlop
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Zrobisz jeden błąd i oszuści uzyskają dostęp do Twojego Facebooka
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Zawód bezrobotny. W Niemczech zmarł człowiek, który 46 lat żył na koszt państwa i był z tego dumny
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Brawurowa jazda 27-latka z Elbląga. Motocyklista dostał 20 mandatów
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Plastikowy dokument tożsamości odejdzie do lamusa. Czas na mDowód
Czytaj więcej >
Przemysław Terlecki

Wydawca Biznesinfo. Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]