Poczta Polska idzie w ślady sklepów
unsplash.com
Autor Radosław Święcki - 14 Kwietnia 2020

Personel może cię wyprosić i kazać przyjść później. Godziny dla seniorów nie tylko w sklepach

Wprowadzone z początkiem kwietnia godziny dla seniorów obowiązują nie tylko w sklepach. Osoby w wieku 65 plus są również jedynymi obsługiwanymi interesantami (w wyznaczonych godzinach) w placówkach Poczty Polskiej.

Poczta Polska jak sklepy

Przypomnijmy, że 1 kwietnia rząd ogłosił wprowadzenie w sklepach i aptekach tzw. godziny dla seniorów, co w praktyce oznacza, że w godz. 10-12 zakupy mogą zrobić jedynie klienci w wieku 65 plus. Rozwiązanie to miało na celu m.in. wprowadzenie ułatwień w robieniu zakupów dla grupy szczególnie narażonej na zagrożenie koronawirusem.

Warto jednak podkreślić, że seniorzy mogą w wyznaczonych przez rząd godzinach nie tylko zrobić zakupy, ale też załatwić sprawy na poczcie. Zmiany dotyczące obsługi klientów w wieku 65 plus wprowadziła bowiem również Poczta Polska.

Jazda samochodem z założoną maseczką? Absurdalnie skonstruowany przepis wprowadza chaosJazda samochodem z założoną maseczką? Absurdalnie skonstruowany przepis wprowadza chaosCzytaj dalej

- W godzinach 10:00 – 12:00 wszystkie placówki pocztowe będą obsługiwać tylko i wyłącznie Klientów, którzy ukończyli 65 lat. Nowe rozwiązanie podyktowane jest rządowymi zaleceniami, które mają na celu ograniczenie prawdopodobieństwa rozprzestrzeniania się wirusa – informuje Poczta Polska w komunikacie zamieszczonym na swojej stronie internetowej.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Czy to dlatego Rydzyk wciąż prosi o pieniądze? Światło dzienne ujrzały bardzo niewygodne statystyki

Poczta Polska sprzedaje maseczki

Poczta Polska informuje również o wprowadzeniu do sprzedaży maseczek ochronnych wielokrotnego użytku.

- Poczta Polska wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne wielokrotnego użytku w cenie 9,99 zł za sztukę. Pierwsze partie maseczek są już dostępne w placówkach w woj. mazowieckim i łódzkim. Kolejne dostawy sukcesywnie będą realizowane w tym tygodniu. Maseczki będą dostępne w placówkach pocztowych na terenie całego kraju najpóźniej 20 kwietnia br.. Produkt będzie można także kupić w sklepie internetowym w paczkach po 5 sztuk, cena za komplet wynosi 49,95 zł – poinformowała we wtorek Poczta Polska.

Prawnik radzi, jak ustrzec się od natychmiastowego mandatu. Wystarczy zrobić jedną rzeczPrawnik radzi, jak ustrzec się od natychmiastowego mandatu. Wystarczy zrobić jedną rzeczCzytaj dalej

Przypomnijmy, że od czwartku (16 kwietnia) wchodzi w życie rozporządzenie, które nakłada obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Poczta Polska informuje również, że planuje od kwietnia wprowadzenie do sprzedaży w placówkach pocztowych żeli do dezynfekcji rąk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zima nie powiedziała ostatniego słowa. IMGW ostrzega, temperatura znacznie się obniży
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News