BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Poczta Polska rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych. Cena jest powalająca, a mimo to już zniknęły

13 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Udostępnij:

Poczta Polska zaczęła sprzedawać maseczki ochronne w swoim sklepie internetowym. I choć cena za zestaw pięciu maseczek nie należy do najniższych, pierwsza partia już została wyprzedana. Instytucja poinformowała, że za chwilę w sprzedaży pojawi się kolejna

Poczta Polska sprzedaje maseczki

Maseczki ochronne to wciąż towar deficytowy w Polsce. Uruchomione zostały już maseczkomaty, które działają w Krakowie i w Warszawie. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb. W związku z tym w sprzedaż maseczek zaangażowała się także Poczta Polska.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży maseczki ochronne w swoim sklepie internetowym. Są to produkty wielokrotnego użytku. Zestaw zawiera pięć maseczek. Cena za jeden pakiet to 49,95 zł.

Maseczki od Poczty Polskiej

“Maseczka ochronna posiada zaszewki, które umożliwiają prawidłowe i szczelne dopasowanie się do twarzy. Wykonana ze specjalistycznej tkaniny typu MEDICO, dającej komfort użytkowania, jednocześnie tworząc izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Maseczka pełni funkcję ochronną, zapewnia ochronę przed wirusami. Parametry tkaniny dają możliwość prania w wysokiej temperaturze - do 95 stopni Celsjusza” - informuje Poczta Polska w opisie produktu.

Maseczki sprzedawane przez Pocztę Polską mają być odporne na rozdzieranie i tarcia, mają niską kurczliwość i cechują się łatwością konserwacji. Taką maseczkę można wyprać nawet 50 razy. Produkt przetrwa też wybielanie i prasowanie.

Poczta Polska wyprzedała wszystkie maseczki

Wprowadzenie do sprzedaży środków ochrony osobistej to oczywiście dobra wiadomość. Gorzej, że maseczki są już niedostępne. Pierwsza partia została błyskawicznie wyprzedana. Poczta Polska informuje na swojej stronie internetowej, że kolejna partia trafi do sprzedaży 14-15 kwietnia. Wtedy ma dotrzeć następna dostawa.

Podobne artykuły

Słowa Andrzeja Dudy o LGBT odbiły się szerokim echem w USA

Polska i świat

Ostra reakcja ambasady USA na słowa Dudy. Waszyngton także nie pozostał obojętny

Czytaj więcej >
Urlop

Polska i świat

Nie zadecydujesz sam kiedy pójdziesz na urlop, ale to nie jedyny problem. Przepis mnoży trudności

Czytaj więcej >
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 08.10.2019. Debata "Czas decyzji" w telewizji TVN24 z udzialem przedstawicieli ogolnopolskich komitetow wyborczych. N/z: Izabela Leszczyna, Marcin Horala, Adrian Zandberg, Krzysztof Bosak, Wladyslaw Kosiniak-Kamysz

Polska i świat

Wielkie zamieszanie wokół debaty prezydenckiej TVN. Niejasne okoliczności odwołania

Czytaj więcej >
By Radosław Botev - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=90396694

Polska i świat

Nie tylko pocztowcy. Czeka nas wielka fala protestów, kilka branż zapowiedziało strajki

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS 30.03.2020. Epidemia koronowirusa w Polsce Warszawa N/z Srodki ostroznosci w komunikacji miejskiej - koniecznosc zachowania bezpiecznej odleglosci wsrod pasazerow

Polska i świat

Poczekamy do połowy przyszłego tygodnia, potem rząd zdecyduje. Chodzi o kolejne obostrzenia

Czytaj więcej >
przejscie graniczne-Piotr Blawicki-East News

Polska i świat

Czechy zamknięte dla Śląska, ale wszyscy Polacy są podejrzani. Czeska policja może zatrzymać do kontroli także i ciebie

Czytaj więcej >