PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS 04.04.2020. Epidemia koronowirusa w Polsce Warszawa Praga Polnoc N/z Kolejka przed poczta, nie wszyscy klienci zachowuja odstep 2 m.
Marek BAZAK/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 13 Kwietnia 2020

Poczta Polska rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych. Cena jest powalająca, a mimo to już zniknęły

Poczta Polska zaczęła sprzedawać maseczki ochronne w swoim sklepie internetowym. I choć cena za zestaw pięciu maseczek nie należy do najniższych, pierwsza partia już została wyprzedana. Instytucja poinformowała, że za chwilę w sprzedaży pojawi się kolejna partia.

Poczta Polska sprzedaje maseczki

Maseczki ochronne to wciąż towar deficytowy w Polsce. Uruchomione zostały już maseczkomaty, które działają w Krakowie i w Warszawie. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb. W związku z tym w sprzedaż maseczek zaangażowała się także Poczta Polska.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży maseczki ochronne w swoim sklepie internetowym. Są to produkty wielokrotnego użytku. Zestaw zawiera pięć maseczek. Cena za jeden pakiet to 49,95 zł.

Czy ceny mieszkań spadną? Ważne informacje dla szukających własnego MCzy ceny mieszkań spadną? Ważne informacje dla szukających własnego MCzytaj dalej

Maseczki od Poczty Polskiej

“Maseczka ochronna posiada zaszewki, które umożliwiają prawidłowe i szczelne dopasowanie się do twarzy. Wykonana ze specjalistycznej tkaniny typu MEDICO, dającej komfort użytkowania, jednocześnie tworząc izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Maseczka pełni funkcję ochronną, zapewnia ochronę przed wirusami. Parametry tkaniny dają możliwość prania w wysokiej temperaturze - do 95 stopni Celsjusza” - informuje Poczta Polska w opisie produktu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Wicepremier wydał nagłe oświadczenie. Ujawnia jakie ograniczenia zostaną zniesione?

Maseczki sprzedawane przez Pocztę Polską mają być odporne na rozdzieranie i tarcia, mają niską kurczliwość i cechują się łatwością konserwacji. Taką maseczkę można wyprać nawet 50 razy. Produkt przetrwa też wybielanie i prasowanie.

Poczta Polska wyprzedała wszystkie maseczki

Wprowadzenie do sprzedaży środków ochrony osobistej to oczywiście dobra wiadomość. Gorzej, że maseczki są już niedostępne. Pierwsza partia została błyskawicznie wyprzedana. Poczta Polska informuje na swojej stronie internetowej, że kolejna partia trafi do sprzedaży 14-15 kwietnia. Wtedy ma dotrzeć następna dostawa.

Lista wyjść pierwszej potrzeby rozszerzona. Obywatele jednego z krajów nie muszą rezygnować z niektórych działańLista wyjść pierwszej potrzeby rozszerzona. Obywatele jednego z krajów nie muszą rezygnować z niektórych działańCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Antonow An-225 Mrija. Kiedy odleci z naszego kraju? Gdzie oglądać wylot?
  3. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  6. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  7. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
Europejski kraj znosi już część obostrzeń. Podjął odważne krokiEuropejski kraj znosi już część obostrzeń. Podjął odważne krokiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News