Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Przepowiednie Miedwiediewa na 2023r.: Upadek euro i dolara, rozpad UE, wojna domowa w USA, rozbiór Polski, wojna Francja - IV Rzesza
Patryk Solarczyk
Patryk Solarczyk 27.12.2022 20:08

Przepowiednie Miedwiediewa na 2023r.: Upadek euro i dolara, rozpad UE, wojna domowa w USA, rozbiór Polski, wojna Francja - IV Rzesza

Dmitrij Miedwiediew w swoim wpisie w mediach społecznościowych zagroził Polsce powrotem do czasów zaboru.
Domena publiczna

Dmitrij Miedwiediew, były prezydent Rosji, na koniec roku postanowił pobawić się w futurologa i podzielić się na Twitterze swoimi przepowiedniami na rok 2023.

Wiele z nich jest na tyle szalonych, że sporo komentatorów uważa, że swoje tweety Miedwiediew pisał pod wpływem spore ilości alkoholu lub czegoś mocniejszego.

Lista przepowiedni Miedwiediewa: Co może się stać w 2023 roku:

1. Cena ropy naftowej wzrośnie do 150 dolarów za baryłkę, a cena gazu osiągnie 5000 dolarów za 1000 metrów sześciennych.

2. Wielka Brytania ponownie dołączy do UE.

3. UE rozpadnie się po powrocie Wielkiej Brytanii; euro przestanie być używane jako waluta UE.

4. Polska i Węgry zajmą zachodnie regiony dawnej Ukrainy.

5. Powstanie IV Rzesza, obejmująca terytorium Niemiec i jej satelitów, tj. Polski, państw bałtyckich, Czech, Słowacji, Republiki Kijowa i innych pariasów.

6. W Europie wybuchnie wojna między Francją a IV Rzeszą. Europa zostanie podzielona, a Polska ponownie podzielona.

7. Północna Irlandia odłączy się od Wielkiej Brytanii i dołączy do Republiki Irlandii.

8. W Stanach Zjednoczonych wybuchnie wojna domowa, a Kalifornia i Teksas staną się niezależnymi państwami. Teksas i Meksyk utworzą sojusz. Elon Musk wygra wybory prezydenckie w kilku stanach, które po zakończeniu nowej wojny domowej zostaną przekazane GOP.

9. Wszystkie największe giełdy i działalność finansowa opuszczą Stany Zjednoczone i Europę i przeniosą się do Azji.

10. System zarządzania pieniędzmi Bretton Woods upadnie, co spowoduje upadek IMF i Banku Światowego. Euro i dolar przestaną być globalnymi walutami rezerwowymi. Zastąpią je cyfrowe waluty.

Elon Musk początkowo skomentował te przepowiednie jako epickie.

Wojna w UE, rozbiór Polski są najwyraźniej wg. Muska epickie.

Jednak parę godzin później, zapewne orientując się, że taki komentarz może mu zaszkodzić (zaszkodził patrząc na kolejny dzień kiedy akcje Tesli toną) dodał w kolejnym tweecie, że są one absurdalne.