Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Elon Musk

Elon Musk

Elon Musk

Elon Musk
07.03.2024 13:07 Elon Musk nie jest już najbogatszy na świecie. Kto zajął jego miejsce?

Elon Musk utrzymał się na pozycji najbogatszego człowieka na świecie przez dziewięć miesięcy. Pierwsze miejsce w rankingu Bloomberga zostało mu jednak odebrane. Jak do tego doszło? Kto jest teraz najbogatszy na świecie?

elon musk
23.06.2023 09:00 Musk będzie się bić z Zuckerbergiem? Bogacz komentuje: "Jestem gotowy na walkę w klatce"

Elon Musk wkurzył się zapowiedzią nowości, którą planuje wprowadzić Meta. Niewybrednie skomentował nowy pomysł Zuckerberga i wyzwał szefa Facebooka na pojedynek w oktagonie. Będzie walka miliarderów?

Gigafactory Berlin
20.03.2023 20:08 Elon Musk rekrutuje do swojej gigafabryki pod Berlinem. Wiemy ile można zarobić

Gigafabryka Tesli pod Berlinem poszukuje pracowników. Kandydaci mogą mieć zupełnie różne doświadczenie - potrzeba zarówno fizycznych, jak i inżynierów. A zarobki są naprawdę spore.

pieniądze
16.01.2023 21:41 Stracił ponad 200 miliardów dolarów w 2022 roku. Trafił do księgi rekordów Guinnessa

Jeszcze całkiem niedawno był nie tylko najbogatszym człowiekiem na świecie, ale także posiadał tytuł najbogatszego człowieka w historii świata. Elon Musk osiągnął chwilowo ten status, gdy jego majątek, pod koniec 2021 roku, przebił barierę 300 miliardów dolarów.Jest to jednak w tej chwili już tylko historia. Oczywiście wysokość bogactwa Muska cały czas oscyluje, w zależności od kursu akcji Tesli, w przyszłości mogą one wzrosnąć na kolejne szczyty i pomóc miliarderowi bić kolejne rekordy. Jednakże w tej chwili majątek Elona Muska wynosi 132 miliardy dolarów po tym, jak akcje Tesli zanurkowały w ostatnich tygodniach.

SpaceX owner and Tesla CEO Elon Musk poses as he arrives on the red carpet for the Axel Springer Awards ceremony, in Berlin, on December 1, 2020. (Photo by Britta Pedersen / POOL / AFP)
02.01.2023 21:43 Elon Musk jako pierwszy człowiek w historii świata stracił 200 miliardów dolarów

Majątek Elona Muska zmniejszył się do 137 miliardów dolarów po tym, jak akcje Tesli zanurkowały w ostatnich tygodniach.

Dmitrij Miedwiediew w swoim wpisie w mediach społecznościowych zagroził Polsce powrotem do czasów zaboru.
27.12.2022 20:08 Przepowiednie Miedwiediewa na 2023r.: Upadek euro i dolara, rozpad UE, wojna domowa w USA, rozbiór Polski, wojna Francja - IV Rzesza

Dmitrij Miedwiediew, były prezydent Rosji, na koniec roku postanowił pobawić się w futurologa i podzielić się na Twitterze swoimi przepowiedniami na rok 2023. Wiele z nich jest na tyle szalonych, że sporo komentatorów uważa, że swoje tweety Miedwiediew pisał pod wpływem spore ilości alkoholu lub czegoś mocniejszego.

Bracia Kliczko z systemem terminali internetowych StarLink.
01.12.2022 21:47 Polska przekazała Ukrainie już ponad 10 tys. terminali Starlink

Terminale Starlink, produkowane przez firmę SpaceX (której założycielem jest Elon Musk - najbogatszy człowiek na świecie) służą do bezprzewodowego łączenia się z internetem.

Elon Musk próbuje sił w nowej branży
28.10.2022 13:26 Elon Musk przejął Twittera. Zaczął od zwolnień

Elon Musk w czwartek sfinalizował przejęcie Twittera. Zaczął od zwolnienia kilku czołowych menedżerów, których oskarżył o wprowadzenie w błąd.

Pexels/Andrea Piacquadio
23.04.2021 02:00 Tesla pilnie szuka pracowników. Potrzebuje ich aż 7 tys., a nie zatrudniła nawet połowy

Niemcy nie dali się skusić Elonowi Muskowi. Gigafabryka w Brandenburgii zatrudniła dotychczas niewiele ponad tysiąc osób. Z uwagi na zbliżający się termin rozpoczęcia produkcji firma poszukuje nowych pracowników. Do współpracy z producentem pojazdów elektrycznych zdecydowanie zachęcają proponowane zarobki.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy Tesla w Niemczech ma rozpocząć produkcjęIlu pracowników poszukujeJakie są stawki wynagrodzenia

SpaceX owner and Tesla CEO Elon Musk poses as he arrives on the red carpet for the Axel Springer Awards ceremony, in Berlin, on December 1, 2020. (Photo by Britta Pedersen / POOL / AFP)
12.02.2021 01:00 Elon Musk ściągnie do pracy Polaków? Nawet 3,5 tys. euro miesięcznie w niemieckiej fabryce

Z tego artykułu dowiesz się:Gdzie Tesla otworzy swoją fabrykęNa jakie pensje mogą liczyć pracownicy fabrykiSkąd pomysł na zainteresowanie Polaków pracą w fabryce

SpaceX owner and Tesla CEO Elon Musk poses as he arrives on the red carpet for the Axel Springer Awards ceremony, in Berlin, on December 1, 2020. (Photo by Britta Pedersen / POOL / AFP)
04.02.2021 01:00 Elon Musk znowu namieszał na rynkach. Jednym wpisem na Twitterze zmienił notowania

Z tego artykułu dowiesz się:Jak na rynku radzi sobie dogecoinW jaki sposób Elon Musk wpłynął na wartość kryptowalutyJakie kroki podjęły firmy odpowiedzialne za dogecoina

Najbogatsi ludzie na świecie indeks miliarderów Bloomberg
30.01.2021 01:00 Najbogatsi ludzie na świecie na pandemii nie ucierpieli. Wręcz przeciwnie

Z tego artykułu dowiesz się:Kto znajduje się obecnie na liście najbogatszych ludzi na świecieNa ile wyceniane są ich majątkiNa czym dorobili się swoich fortun

Elon Musk o CD Projekt
28.01.2021 01:00 Elon Musk wywindował akcje CD Projekt. Wystarczył jeden krótki wpis w mediach społecznościowych

Z tego artykułu dowiesz się:Jaki post opublikował Elon MuskO ile urosły akcje CD ProjektCo mogą oznaczać wzrosty na giełdzie

Elon Musk prześcignął Jeffa Bezosa
07.01.2021 01:00 Zmiana lidera wśród najbogatszych ludzi świata. Bezos spadł z pierwszej pozycji

Z tego artykułu dowiesz się:Na ile wyceniany jest majątek Elona MuskaJak Elon Musk wspinał się na szczyt najbogatszychKto zajmuje kolejne miejsce w rankingu za właścicielem Tesli

Tesla z Chin już w Europie
20.10.2020 02:00 Auto z Chin lepsze niż amerykańskie? Tesla w Europie stawia na sprzedaż innowacyjnego pojazdu

Samochody Tesla 3, które trafią do Europy bedą produkowane w Chinach do czasu, aż pod Berlinem nie zostanie ukończona fabryka tego producenta, donosi portal AutoKult. W pojazdach zastosowano inny rodzaj akumulatorów, które – zgodnie z deklaracją samego producenta – mają mieć dłuższy zasięg.

Białoruś i Elon Musk
14.08.2020 02:00 Elon Musk zaangażuje się w sprawie Białorusi? Jest apel o wykorzystanie jego najnowszego pomysłu

Białoruś płonie. Antyrządowe demonstracje po niedzielnych wyborach nie ustają. Milicja brutalnie pacyfikuje protestujących. Setki tysięcy Białorusinów publikuje w internecie zdjęcia i filmy z manifestacji, na których widać bezwzględną przemoc państwowego, opresyjnego reżimu. Choć lepiej powiedzieć, że publikowało. Autokratyczny rząd prezydenta Aleksandra Łukaszenki odciął kraj od dostępu do internetu. Obywatele zwrócili się do Elona Muska o pomoc. Czy amerykański filantrop wspomoże uciemiężonych butną władzą Białorusinów?

Tesla w Polsce
22.07.2020 02:00 Ile kosztuje Tesla w Polsce? Ruszyła oficjalna dystrybucja aut Elona Muska

Tesla debiutuje nad Wisłą. Choć już od dłuższego czasu po polskich drogach jeżdżą elektryczne samochody od Elona Muska, a w Warszawie działa autoryzowany serwis tych pojazdów, to na próżno było szukać oficjalnych dystrybutorów Tesli w Polsce. Teraz wszystko się zmieniło, ruszyła własnie oficjalna, polskojęzyczna strona internetowa. Możemy na niej skonfigurować samochód według swoich potrzeb, a także możliwości finansowych.