Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Od poniedziałku same hity w Lidlu. Klienci ustawią się w kolejkach
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 17.03.2024 22:55

Od poniedziałku same hity w Lidlu. Klienci ustawią się w kolejkach

Lidl szyld
Fot. Flickr/Bambizoe

Trwa cenowa walka Lidla z Biedronką. Nagrodą w tym jakże zaciętym pojedynku jest przychylność klientów, a ci kuszeni są na każdym kroku, by skorzystać z zakupów w jednej, czy też drugiej sieci. Na ten moment na czoło stawki wysuwa się Lidl, który zadał konkurencji bolesny cios, publikując najnowszą gazetkę. Od poniedziałku do środy w sklepach znów będzie gęsto. Po niektóre artykuły zapewne trzeba będzie udać się z samego ranka.

Lidl opublikował najnowszą gazetkę

Lidl od jakiegoś czasu prowadzi walkę niemalże na śmierć i życie z Biedronką, co nie umknęło uwadze UOKiK-u, zaniepokojonego niezdrową rywalizacją między sieciami. Co tydzień niemiecki i portugalski dyskont prześcigają się w promocjach i obniżkach cen, ale nie tylko. Dodatkowo prowadzą szeroko zakrojoną kampanię przeciwko sobie nawzajem, choć ta coraz bardziej nuży klientów.

Niektórzy mówią więc wprost, że dopóki sytuacja nie ulegnie zmianie, szerokim łukiem będą omijać obie sieci handlowe, inni zaś nie mogą oprzeć się kolejnym atrakcyjnym ofertom. Ci drudzy zapewne także i w nadchodzącym tygodniu pobiegną czym prędzej do Lidla, aby zrobić tam codzienne i pierwsze świąteczne zakupy. Zapewniamy, że będzie w czym wybierać.

ZUS wypłaci 324,39 zł. Bez względu na wiek, niektórzy nie muszą nawet składać wniosku

Niektóre promocje ważne tylko jeden dzień

Najnowsza gazetka Lidla, obowiązująca od 18 marca (poniedziałek) do 20 marca (środa), wręcz naszpikowana została kuszącymi okazjami. Już na pierwszej stronie agitki roi się od ofert, z których żal nie skorzystać. Trzeba jednak mieć aplikację i aktywować w niej kupon.

Gdy już to zrobimy, warto sięgnąć po masło ekstra (200 g) taniej o 52 proc. przy zakupie trzech sztuk, przy czym promocja ta, co ważne, naliczy się tylko w poniedziałek. Jeden dzień obowiązywać będzie także oferta na majonez klasyczny Kania 400 ml - dwa słoiki sosu z jajek i oleju kupimy w cenie jednego. W środę z kolei tożsama promocja dotyczyć będzie oleju rzepakowego o pojemności 1 l.

Przygotowania do Wielkanocy z Lidlem

Lidl proponuje także całą gamę wielkanocnych słodkich przysmaków Favorina. Przy zakupie dwóch sztuk, drugi produkt zakupimy ze zniżką 60 proc. Artykuły można miksować dowolnie.

Do środy także wszystkie cukierki na wagę kupimy ze zniżką 25 proc., ale z limitem 4 kg na paragon. Z kolei ser carski w plastrach (250 g) zamiast 7,39 zł/opak. kosztował będzie 5,49 zł/opak. pod warunkiem, że kupimy 2 opakowania.

Na kanapki i na świąteczny stół przyda się zapewne także szynka konserwowa, a ta będzie kosztowała jedynie 3,69 zł/200 g przy zakupie 2 paczek. Natomiast opakowanie 10 jaj wielkości M Lidl proponuje 20 proc. taniej (4,79 zł/opak.).

Promocje w Lidlu. Każdy znajdzie coś dla siebie

Jak zakupy, to zapewne nie obędzie się też bez wizyty na dziale z chemią i artykułami higienicznymi. Lidl po raz kolejny proponuje swoim klientom pantsy dla dzieci marki Lupilu w promocji drugie tańsze 50 proc. taniej.

Na prezent od zajączka mogą przydać się zaś kosmetyki Nivea. Wszystkie one można miksować dowolnie i łączyć w pary, w których drugi tańszy produkt kupimy za pół ceny.

Niemiecki dyskont przygotował także specjalną ofertę na specyfiki do prania Formil - zarówno proszki, jak i żele oraz kapsułki. Drugi produkt kosztował będzie tylko 60 proc. regularnej ceny. Hitem ponadto mają być kapsułki do zmywarek Finish Ultimate. Po aktywacji kuponu w aplikacji drugi produkt kupimy aż 80 proc. taniej.

Źródło: Lidl materiały prasowe

Tagi: Lidl Zakupy sklep