Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Masz kartę Moja Biedronka? Musisz o tym wiedzieć
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 17.03.2024 08:45

Masz kartę Moja Biedronka? Musisz o tym wiedzieć

karta moja biedronka
fot. Marek BAZAK/East News

Ważna informacja dla wszystkich konsumentów Biedronki, korzystających z programu lojalnościowego. Sieć przekazała, co zrobić w przypadku, gdy zgubimy swoją kartę Moja Biedronka. Jeśli korzystamy z fizycznej wersji karty, powinniśmy to wiedzieć.

Karta Moja Biedronka. Oto co zrobić w przypadku zguby

Wyrobienie karty Biedronki jest bardzo proste i nie wymaga składania żadnych wniosków. Wystarczy podać podstawowe dane, które pozwolą na stworzenie naszego profilu.

Gdy nasz profil w aplikacji Moja Biedronka jest już gotowy, wówczas otrzymamy 3 karty. Jest to zestaw złożony z jednej karty głównej, rozmiarów karty do bankomatu, oraz dwie mini wersje.

Wszyscy posiadacze i użytkownicy karty Moja Biedronka powinni wiedzieć, co zrobić w przypadku jej zgubienia. Klienci korzystający na co dzień z mobilnej wersji i aplikacji sklepu, nie powinni się martwić, bowiem system w telefonie cały czas będzie działał. Co jednak gdy używamy plastikowej i fizycznej wersji karty Moja Biedronka, a ta gdzieś nam się zapodzieje?

Biedronka przeszła samą siebie. Od poniedziałku cenowe szaleństwo

Karta Moja Biedronka. Jakie korzyści daje?

Karta Moja Biedronka i programy lojalnościowe sieci sklepu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Nic dziwnego, bowiem dzięki korzystaniu z tej możliwości możemy naprawdę sporo zaoszczędzić i korzystać ze specjalnych rabatów. Dodatkowo przy zainstalowaniu aplikacji Biedronki możemy także korzystać z shakeomatu, który wydaje dwie spersonalizowane promocje danego dnia specjalnie dla nas.

Aplikacja pozwala także na cieszenie się z promocji i korzystanie z nich w sklepach bez konieczności posiadania przy sobie fizycznej, plastikowej wersji karty Moja Biedronka.

Karta Moja Biedronka. To trzeba wiedzieć

Wydawać by się mogło, że korzystając z aplikacji Moja Biedronka, możemy dalej cieszyć się promocjami, i nie przejmować się nawet w przypadku zgubienia karty. Co, jednak gdy znajdzie ją nieuczciwy znalazca, który będzie korzystać z naszych spersonalizowanych zniżek?

ZOBACZ: Biedronka i Lidl pod lupą UOKiK. Chodzi o promocje

Biuro prasowe Biedronki w odpowiedzi na zapytanie portalu Interia Biznes informuje, co należy w takiej sytuacji zrobić: powinniśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i postępować zgodnie z wytycznymi, udać się do kierownictwa najbliższej Biedronki w celu przekazania znalezionej karty Moja Biedronka.

W przypadku utraty lub znalezienia karty Moja Biedronka należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (email: [email protected] oraz tel. 800 080 010 lub 22 205 33 00) lub zwrócić ją osobie z kierownictwa najbliższego sklepu sieci Biedronka. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko nieuprawnionego korzystania z rabatów przysługujących użytkownikom programu Moja Biedronka. 

 

Źródło: BiznesINFO/Interia Biznes