Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Nowa akcja Biedronki ruszyła. Sieć rozdaje setki złotych
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 20.02.2024 19:23

Nowa akcja Biedronki ruszyła. Sieć rozdaje setki złotych

karta Moja Biedronka
East News/Stock Marek Bazak

Do końca lutego trwa nowa akcja promocyjna sieci Biedronka. Po spełnieniu określonych warunków, klienci dyskontu mają szansę wygrać aż 800 złotych, które mogą przeznaczyć na kolejne zakupy w tejże sieci.

Ruszyła akcja Biedronki

Rozdawanie tak dużych kwot przez Biedronkę jest niespotykaną rzadkością. Dawno bowiem nie było takiej sytuacji, aby można było otrzymać bon na zakupy o wartości kilkuset złotych.

Jak jednak podaje serwis dlahandlu.pl, taka promocja stała się faktem 7 lutego. Wtedy to ruszyły pierwsze losowania zwycięzców w całej Polsce - akcja obowiązuje we wszystkich sklepach Biedronki do końca miesiąca.

Biedronka ma kłopoty. Rolnicy dłużej na to nie pozwolą

Nowa akcja Biedronki, do wygrania 800 zł. Trzeba mieć kartę Moja Biedronka

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygranie 800 zł? Przede wszystkim należy skorzystać z karty Moja Biedronka bądź aplikacji mobilnej podczas zakupów. System zapisuje bowiem klienta na liście kandydatów do wygranej, jeżeli skorzystali z karty bądź aplikacji podczas zakupów dokonanych w listopadzie i grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku.

Zwycięzcy bonów są wyłaniani w drodze losowania. Podstawowym czynnikiem jest ilość dni z zakupami w określonym czasie (im więcej tym lepiej), zaś dodatkowym - najwyższa wartość zakupów.

Środki na zakupy od Biedronki

Wyniki losowań publikowane są na stronie internetowej sieci następnego dnia roboczego. Zwycięzcy zaś otrzymują w tym samym terminie informację o wygranej za pomocą aplikacji bądź wiadomości SMS na numer telefonu powiązany z kartą Moja Biedronka. Nagrodą jest bon na zakupy o wartości 800 zł, który wpływa na konto programu Moja Biedronka należące do danej osoby.

źródło: dlahandlu.pl

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka zatrudni osoby bez doświadczenia. Pensja robi wrażenie