Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Lidl naprawdę zaszalał. Dziś do sklepu ustawią się kolejki klientów
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 21.06.2024 17:38

Lidl naprawdę zaszalał. Dziś do sklepu ustawią się kolejki klientów

Lidl
Fot. redakcja serwisu

Produkty z najnowszej oferty Lidla wyprzedają się jak świeże bułeczki — a nie wszystkie są z działu pieczywa. Również tam, ale i na innych półkach na klientów czekają wyjątkowe okazje. Muszą się jednak pospieszyć. Został ostatni dzień na zakupy!

Jeszcze tylko do soboty w Lidlu

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy, a ta oferta Lidla kończy się wyjątkowo szybko. Klienci mają ostatnią okazję na skorzystanie z niej, ponieważ produkty będą dostępne w tak atrakcyjnych cenach jeszcze tylko do soboty, 22 czerwca. Dlatego w czasie zakupów warto odwiedzić dział z pieczywem. W Piekarni Lidla znajdziemy m.in. swoje ulubione produkty, takie jak bułka ziarnella, teraz dostępna za jedyne 1,35 zł albo bułka żytnia z kiełkami za 1,19 zł przy zakupie sześciu sztuk. W tym tygodniu kupimy również coś bardziej zaskakującego: bułki football, tylko 0,49 zł za sztukę, a także donuty pieczone football, w supercenie 3,19 zł! Po co jeszcze warto wybrać się do Lidla?
 

ZUS wysyła listy i apeluje do Polaków. "Istnieje ryzyko naruszenia Państwa praw"

Takie ceny jeszcze tylko dzisiaj

Osoby wybierające się na zakupy powinny pamiętać, że z wielu przecen  skorzystamy tylko w piątek, 21 czerwca. Jeszcze tylko dzisiaj w Lidlu taniej kupimy m.in. schab wieprzowy, za jedyne 9,99 zł, a także skorzystamy z wielkiej akcji lodowych wyprzedaży — 1+1 gratis. W prezencie do drugiego, droższego deseru mrożonego, dostaniemy np. lody Milka, Oreo, Świderki czy Kaktus. Tylko w piątek zyskamy również 10 zł rabatu przy zakupach za minimum 100 zł. Na więcej ofert warto poczekać do soboty.
 

Tania Sobota W Lidlu

Ci klienci, którzy na zakupy wybiorą się dopiero w sobotę, również będą mogli czuć się wygrani. 22 czerwca to bowiem nie tylko ostatni dzień wielu przecen, ale także jedyna okazja na skorzystanie z niektórych z nich. Tylko w sobotę, 50% taniej kupimy na przykład banany premium, a aż 53% taniej — polskie pomidory Jedyne Malinowe. Co więcej, jeśli za zakupy zapłacimy minimum 199 zł, za opakowanie winogron czerwonych, bezpestkowych, zapłacimy tylko 1 zł! Takie oferty nie zdarzają się często!
 

Tagi: Lidl sklep Ceny