Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Klapki i koszulki od Lidla i Biedronki. Tak walczą o klienta
Elżbieta  Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.06.2024 20:30

Klapki i koszulki od Lidla i Biedronki. Tak walczą o klienta

Biedronka/Lidl
fot. Goniec.pl

Od pewnego czasu można dostrzec, że rywalizacja pomiędzy Biedronką a Lidlem przybiera na sile. Te dwa dyskonty prześcigają się w promocjach, a teraz będą miały swoje własne kolekcje ubrań, nawiązujących do ich logo. Biedronka już niegdyś zdecydowała się na ten krok.

Rywalizacja Lidla i Biedronki nieustannie trwa

Od pewnego czasu możemy dostrzec, ze pomiędzy Lidlem a Biedronką dochodzi do rywalizacji o potencjalnych klientów. Obydwa dyskonty niemal prześcigają się w oferowaniu znakomitych promocji, dzięki czemu kupujący mogą nabyć potrzebne artykuły w znacznie niższych cenach.

Przygotowywane przez nich oferty często są szeroko komentowane przez osoby, które niosą się z zamiarem zrobienia zakupów, bowiem zdarza się, że decyzje dyskontów są zaskakujące. Świadczą o tym, chociażby kolekcje ubrań, które stworzyły.

Produkty w Lidlu za półdarmo. Klienci muszą spieszyć się do sklepów

Biedronka wypuszcza własną kolekcję ubrań i dodatków

Pomysły, by zaciekawić potencjalnych klientów, bywają naprawdę zaskakujące. Jakiś czas temu Lidl zdecydował się na odważny krok i wypuścił swoją kolekcję ubrań. Charakteryzowała ich kolorystyka oraz logo sklepu zamieszczone na koszulkach, skarpetkach czy klapkach. Jak łatwo się domyślić, królował tam niebieski, żółty oraz biały kolor strojów i dodatków.

Na podobny krok ponownie zdecydowała się Biedronka. Już 24 czerwca na sklepowych półkach pojawi się oryginalna i autorska kolekcja ubrań. Będą dostępne koszulki, klapki, okulary, nerki, a nawet bielizna sygnowana logiem dyskontu.

Wiemy, że nasi klienci na to czekali, ponieważ wpływały do nas liczne pytania, kiedy Biedronka Fan Collection powróci do naszej oferty. Dlatego, jestem przekonana, że na ulicach polskich miast będzie widać dużo osób, ubranych w nasze propozycje modowe - mówi Kinga Giel, kupiec współodpowiedzialny za przygotowanie Biedronka Fan Collection.

ZOBACZ TAKŻE: Unia zdecydowała. Ze sklepów znikną popularne produkty, zmiany nie ominą Polaków

Ceny kolekcji ubrań Biedronki

Biedronkowe stroje zostały przygotowane w wersji damskiej oraz męskiej. Kolorystyka będzie charakterystycznie nawiązywała do dyskontu i przeważać tam będzie kolor czarny, czerwony oraz żółty. Oczywiście nie zabraknie również wielkiego logo sklepu zamieszczonego w centralnych miejscach. 

A ile trzeba będzie zapłacić, by stać się dumnym posiadaczem ubrań oraz dodatków biedronkowych? Okazuje się, że będą one bardzo przystępne. Za klapki będzie trzeba zapłacić 19,99 zł, za koszulkę 14,99 zł, okulary przeciwsłoneczne będą kosztować 19,99 zł, a dwupak bielizny wyniesie 29,99 zł. Za torbę idealną na zakupy lub nerkę będzie trzeba zapłacić 24,99 zł,

Biedronka
fot. @media.biedronka.pl
Biedronka
fot. @media.biedronka.pl