Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Atrakcyjna okazja dla użytkowników karty Moja Biedronka. Czas tylko do soboty
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 05.04.2024 12:24

Atrakcyjna okazja dla użytkowników karty Moja Biedronka. Czas tylko do soboty

karta Moja Biedronka
Fot. materiały własne

Choć wielu z nas dopiero kończy pozbywanie się świątecznych zapasów jedzenia, Biedronka już zaprasza na kolejne zakupy, kusząc swoich klientów atrakcyjną promocją. Dyskont proponuje wzięcie udziału w akcji, której okres trwania to tylko kilka dni. Wziąć w niej udział mogą wszyscy posiadacze karty Moja Biedronka. Jest jednak haczyk, przywilej wygaśnie bezpowrotnie w sobotę 6 kwietnia.

Biedronka oferuje zwrot za zakupy posiadaczom karty Moja Biedronka

We wtorek (2 kwietnia) Biedronka zaskoczyła klientów i konkurencję promocją, na którą skusi się zapewne wielu z nas. Wystarczy bowiem posiadać kartę Moja Biedronka i spełnić jeszcze kilka nie tak wygórowanych warunków, aby otrzymać zwrot równowartości dokonanych zakupów. 

Funkcja umożliwiająca tę korzyść wyłączona zostanie jednak już w sobotę (6 kwietnia). Warto się zatem pospieszyć, bo taka okazja to wyjątek.

W całej akcji chodzi o to, by w dniach 4.04-6.06 zrobić zakupy na łączną kwotę 500 złotych i zeskanować przy okazji kartę Moja Biedronka lub użyć aplikacji. Jeśli wszystko pójdzie tak, jak powinno, otrzymamy 5 voucherów o wartości 100 złotych każdy. Bony będzie można wykorzystać podczas zakupów, zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie promocji. Dyskont wymaga przy tej okazji trzymania się konkretnych reguł.

Nowy obowiązek od 1 kwietnia. Za brak grozi kara 5 tys. zł

Regulamin akcji Biedronki

Czytając regulamin akcji można się pogubić, co zresztą wytknęli Biedronce bezlitośni internauci, śmiejący się, że poziomem skomplikowania sieć mogłaby konkurować z maturalnymi zadaniami z matematyki.

My jednak postaramy się przedstawić wszystko w przejrzysty sposób, tak, aby ułatwić życie potencjalnym beneficjentom. Pierwszy z warunków już opisaliśmy - to zakupy w dniach 4.04-6.04.

ZOBACZ: Właśnie się zaczęło. Lidl przygotował dla klientów same hity

O drugim z warunków też już wspomnieliśmy, a jest to zrobienie zakupów za co najmniej 500 złotych. Co istotne, kupić musimy co najmniej 10 różnych produktów, przy czym np. dwa takie same artykuły liczą się jako jeden.

We wskazanym okresie kupujący mogą dostać poza tym tylko pięć voucherów. Do kwoty ich zakupów nie będą wliczać się alkohole, papierosy i karty telefoniczne.

Promocja Biedronki tylko do 6 kwietnia

Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, otrzymamy upragnione pięć voucherów na kwotę 100 złotych, ale z ich wykorzystaniem też wiążą się pewne zasady. Bonów nie spożytkujemy od razu, a we wskazanych dokładnie tygodniach od lipca do grudnia br. (po jednym z bonów na miesiąc) i to robiąc zakupy za co najmniej 249 złotych.

ZOBACZ: Tyle zapłacimy za pierwsze polskie truskawki. Ceny zaskakują

Akcja skończy się wraz z zamknięciem sklepów w sobotę (6 kwietnia). Po tym terminie vouchery nie będą już wydawane. Karta Moja Biedronka straci jednocześnie funkcję pozwalającą na udział w akcji. Przypominamy także, że następna niedziela (7 kwietnia) to niedziela niehandlowa.

Źródło: Interia Biznes, Biedronka