Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Honor wraca do Polski. Pokazali, czym chcą na powrót podbić nasze serca
Paula Drechsler
Paula Drechsler 23.06.2023 12:36

Honor wraca do Polski. Pokazali, czym chcą na powrót podbić nasze serca

telefon
Wikipedia Ahmadkurdi44

Przez wiele lat Honor był obecny na polskim rynku, ale nagle zniknął. Produkty marki należącej do Huawei były bardzo chętnie wybierane przez Polaków. Teraz Honor wraca i od razu proponuje 3 nowe smartfony.

Ograniczenia i wycofanie z Polski

Mimo że Honor był przez Polaków bardzo lubianą i często kupowaną marką, zniknęła z naszego kraju. Nie doprowadził do tego spadek zainteresowania aparatami, a ogromne ograniczenia, jakie Ameryka nałożyła na firmę-matkę Honora, czyli światowego giganta technologicznego, Huawei. Chodziło o usługi Google czy dostęp do technologii 5G.

Obecnie Honor nie należy już do Huawei, bo brand wykupiła grupa chińskich inwestorów powiązanych z władzami miasta Shenzen, podaje Dziennik.pl. Z tego względu ograniczenia nałożone na chińskiego giganta, nie dotyczą już marki Honor. A skoro sankcje zniknęły, to do smartfonów tego brandu mogą wrócić usługi Google, procesocry Qualcomm i dostęp do 5G. 

Ludzie skarżą się na ukryte koszty rekrutacji w pewnej firmie. Szukają pracy, a dostają wezwanie do zapłaty

Oficjalna prezentacja

Polacy wraz z powrotem marki do kraju, mogą spodziewać się 3 nowych aparatów. Wczoraj, 22.06.2023 r. miała miejsce oficjalna prezentacja związana z odrodzenie marki Honor w Polsce. 

- Już wkrótce zaczniemy dostarczać nasze innowacyjne produkty polskim konsumentom, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł doświadczyć magii smartfonów marki Honor, a to dopiero początek naszej obecności w Polsce — powiedział Tony Ran, prezes marki na Europę, cytowany przez Dziennik.pl.

3 nowe smartfony

W Polsce na start zadebiutują trzy ciekawe smartfony, Honor Magic5 Pro, Magic5 Lite i Magic5 Vs

Jak informuje gazeta.pl, Magic Pro zapowiada się na prawdziwego flagowca ze świetnym zestawem aparatów, a jego cena ma wynosić 5499 zł. Jego odmiana Lite ma wytrzymać 2-3 dni na jednym ładowaniu, a koszt to 1599 zł. Vs to urządzenie składane, które ma być konkurencją dla popularnych obecnie Foldów Samsunga. Cena - 7499 zł.

Tagi: technologia