Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Gigant z Polski podbija Europę. Sklep zdobywa nowe miasta, oferuje mega promocje
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 30.08.2023 17:26

Gigant z Polski podbija Europę. Sklep zdobywa nowe miasta, oferuje mega promocje

Sklep Reserved
TRICOLORS/East News

Polska sieć odzieżowa rusza na podbój zagranicznych rynków. Nowe sklepy pojawią się w Londynie i Mediolanie, informuje serwis Wirtualne Media.

Reserved za granicą

LPP to polski producent odzieży, który zarządza pięcioma markami: Reserved, Cropp, House, MOHITO i Sinsay. Serwis podaje, że w najbliższym miesiącu spółka planuje uruchomić trzy nowe salony marki Reserved w Wielkiej Brytanii. Na tym jednak nie koniec ekspansji LPP. We wrześniu salon Reserved zostanie otwarty również w Mediolanie.

Lizak zamiast bułki. Jest wyrok za oszustwo przy kasie samoobsługowej

"Nasze marki cieszą się coraz większym uznaniem wśród Europejczyków"

„W ostatnich miesiącach przekierowaliśmy uwagę na rynki zachodnie i wykorzystujemy fakt, że nasze marki cieszą się coraz większym uznaniem wśród Europejczyków” - mówi cytowany przez Wirtualne Media Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu LPP. Należy mieć na uwadze, że sieć jest obecna w Londynie od 2017 r.

"Jedna z ważniejszych lokalizacji"

„Wielka Brytania jest jedną z ważniejszych lokalizacji zarówno pod względem budowania rozpoznawalności brandów, jak i potencjału sprzedażowego, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie w Londynie aż trzech nowych salonów w odstępie zaledwie kilku tygodni” - dodaje Lutkiewicz. 

We wrześniu marka Reserved zadebiutuje w Mediolanie, otwierając pierwszy salon przy Corso Vittorio Emanuele II.

Tagi: Zakupy firma