Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Duży bank wypłaci najwyższe premie w historii. Można zgarnąć nawet 600 zł
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 07.05.2024 08:50

Duży bank wypłaci najwyższe premie w historii. Można zgarnąć nawet 600 zł

pieniądze
fot. materiały własne

Bank Millennium ogłosił wiosenną promocję dla nowych klientów. W zamian za założenie konta, można liczyć na zasilenie rachunku kwotą do 600 zł. Bank utrzymuje, że to jak dotąd największa tego typu premia w historii. By ją otrzymać, oprócz założenia rachunku, trzeba jednak spełnić kilka dodatkowych wymagań. 

Wiosenna oferta

Swoją nową ofertę bank promuje pod hasłem ”600 zł w wiosennej promocji konta”. Skorzystać z niej mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające polski paszport oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora. Szansa na finansowy bonus dotyczy jednak wyłącznie nowych klientów banku, którzy założą konto ”Millennium 360°” i to jedynie tych, którzy nie posiadają konta w banku Millennium co najmniej od 1 stycznie 2020 roku. Promocja obejmie do 24 tys. nowych kont i potrwa do 25 czerwca tego roku.  

Jak przenieść konto do innego banku?

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć pełną pulę

Bank obiecuje nowym klientom 600 zł, jednak kwota nie będzie wypłacona od razu w całości. Finansowa premia ma być wypłacana w transzach za spełnianie kolejnych etapów objętych regulaminem promocji. 

Pierwsze 100 zł trafi do klientów, którzy założą rachunek ”Millennium 360°”, odbiorą kartę oraz wyrażą zgody marketingowe. Następnie trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej banku, dokonać płatności bezgotówkowej, a także… zasilić konto kwotą wynoszącą co najmniej 1000 zł. 

Kolejne 200 zł zasili konta klientów, którzy swoje rachunki będą utrzymywać co najmniej przez sześć miesięcy, w każdym z nich logując się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej, a także dokonają płatności bezgotówkowych wynoszących w sumie co najmniej 500 zł. 

Ostatnie 300 zł otrzymają osoby, które zasilą konto kwotą 1000 zł w ciągu trzech miesięcy od jego założenia. Istotny jest fakt, że w przypadku osób poniżej 26 roku życia, środki te mogą pochodzić z dowolnego źródła, poza innym rachunkiem w tym samym banku prowadzonym przez uczestnika promocji. W przypadku osób, które ukończyły 26 lat, wpływ musi pochodzić od pracodawcy. 

Wypłata premii i koszty rachunku

Premie wynikające z realizacji kolejnych, objętych regulaminem promocji etapów, bank będzie wypłacał do końca następnego miesiąca po ich osiągnięciu. Usługi takie jak otwarcie i prowadzenie rachunku są bezpłatne. Dotyczy to również wypłat z bankomatów Millennium oraz wypłat Blik ze wszystkich bankomatów w Polsce i przelewów internetowych w polskiej walucie. Obsługa kartę wynosi 11 zł, a za wypłaty z bankomatów obcych zarówno w Polsce, jak i za granicą pobierana jest opłata 5 zł. Kosztów tych nie będą jednak ponosili klienci do 26 roku życia, którzy dokonają co najmniej jednej płatności kartą debetową lub Blikiem. Klienci powyżej 26 roku życia, by uniknąć kosztów za obsługę karty, wypłaty z bankomatów obcych oraz płatności zbliżeniowe, muszą dokonać do najmniej pięciu płatności kartą lub Blikiem. 

 

 

Źródło: bizblog.spidersweb.pl