Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Praca > Amerykańska sieć podbija polski rynek. Otwiera restauracje w kolejnych lokalizacjach
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 04.10.2023 13:00

Amerykańska sieć podbija polski rynek. Otwiera restauracje w kolejnych lokalizacjach

Restauracja Popeyes
Popeyes, PRart Media

Pierwsze restauracje Popeyes w Polsce zostały otwarte we Wrocławiu i Szczecinie. W czwartek, 21 września, otwarto trzecią w naszym kraju, a pierwszą w Warszawie restaurację amerykańskiej sieci fast food. Popeyes zapowiada kolejne dwie lokalizacje w stolicy.

Popeyes chce podbić polski rynek

- Tak jak zapowiadaliśmy Złote Tarasy to dopiero początek naszej warszawskiej historii. Nie zwalniamy tempa i otwieramy kolejne nasze restauracje. W tym roku skupiliśmy się na lewobrzeżnej części stolicy; nie mówimy jednak ostatniego słowa, będziemy dalej eksplorować Warszawę - mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes, w komunikacie nadesłanym do redakcji Biznesinfo.

Zapowiedział, że kolejne restauracje amerykańskiej sieci zostaną otwarte w dwóch popularnych warszawskich galeriach handlowych - Galerii Młociny i Blue City.

Popeyes  (8).jpeg

Fot. Komunikat prasowy PRart Media.

Gigant zwalnia pracowników z polskiej fabryki. Decyzja została już podjęta

Kolejne lokale w Warszawie

- Cieszymy się, że wspomnianą ofertę jeszcze bardziej urozmaici nowy najemca Popeyes - kultowa restauracja z Luizjany. Już teraz zapraszam wszystkich do odbycia kulinarnej podróży w Galerii Młociny - zachęca Kamila Kiersikowska, Dyrektor CH Galeria Młociny.

- Bardzo cieszymy się na otwarcie restauracji Popeyes w Blue City. Wiemy, że dla naszych klientów strefa gastronomiczna Food City to nie tylko przystanek na przerwę w zakupach, czy szybki lunch, ale często i miejsce na rodzinny, weekendowy obiad - mówi Yoram Reshef, wiceprezes Blue City.

Popeys_otwarcie_Warszawa (18).jpg

Fot. Komunikat prasowy PRart Media.

Niemiecka sieć restauracji wchodzi do Polski. Chce podbić nasz rynek.

50 lat historii

Popeyes założono w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Sieć znana jest z wyjątkowego smaku kurczaka marynowanego w mieszance przypraw Louisiana Cajun, którego można spróbować w wersji łagodnej i pikantnej. Obecnie to jedna z największych sieci restauracji fast food - posiada prawie 4,2 tys. lokali w ponad 30 krajach na różnych kontynentach.

Popeyes wciąż prowadzi rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy można znaleźć pod adresem: https://popeyespolska.olx.pl.