Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już jutro. Do Lidla ustawią się potężne kolejki, nie można tego przegapić
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 10.01.2024 19:14

Zacznie się już jutro. Do Lidla ustawią się potężne kolejki, nie można tego przegapić

Lidl
Iberion

Sieć sklepów Lidl co jakiś czas zaskakuje swoich klientów, wprowadzając ciekawe i atrakcyjne oferty. Tak samo było i tym razem. Już od czwartku 11 stycznia rusza nowa gazetka promocyjna, a wraz z nią w sklepach pojawi się pełno produktów w niskich cenach. Tego nie można przegapić. 

Nowa gazetka promocyjna Lidla

Od czwartku 11 stycznia do soboty 13 stycznia w Lidlu będzie obowiązywała nowa gazetka promocyjna. Warto w tych dniach udać się na zakupy, bo popularna sieć po raz kolejny nie zawiodła swoich klientów i przygotowała dla nich wiele okazji. 

kilogram sera gouda marki Pilos będzie kosztował tylko 16,49 złotych. Olej rzepakowy kupimy za 29,95 złotych za 5 litrów, wodę magnezowo-wapniową Muszyniankę za 13,14 złotych za 6 butelek 1,5 l. 

ZUS rozsyła Polakom specjalne powiadomienia. Niektórzy otrzymają zwrot pieniędzy

Te produkty dostaniesz w Lidlu za pół ceny

Od czwartku niektóre produkty będą przecenione nawet o 50 procent, jeśli aktywujemy specjalny kupon w aplikacji Lidl Plus. Będzie to między innymi ananas, którego kupimy za jedyne 3,49 złotych za kilogram. Od jutra dostaniemy parówki Berlinki za 2,89 złotych za 250 g, banany premium za 3,49 złotych za kilogram oraz mięso mielone wieprzowe z łopatki za 5,49 złotych za 500 g.

Zobacz także: Zrobiła w Lidlu identyczne zakupy, jak rok temu i pokazała paragon. Tego się nie spodziewała

Niebywałe promocje w Lidlu

Jeśli posiadamy aplikację Lidl Plus i w piątek 12 stycznia zrobimy zakupy za minimum 100 złotych, to otrzymamy kupon, który uprawnia do rabatu na całe zakupy w wysokości 10 złotych.

Sporo tańsze będą pomidory malinowe i zapłacimy za nie jedynie 16,99 złotych za kilogram. Borówki amerykańskie będą kosztowały 4,99 złotych za 125 g, polskie pieczarki kupimy za 4,99 złotych za 500 g, majonez klasyczny marki Kania za 9,99 złotych za 830 ml oraz makaron spaghetti Lubella za 4,99 złotych za 400 g.