BiznesINFO.pl

Iberion

Wojsko organizuje wyprzedaż. Za grosze kupisz nawet fortepian

10 Lutego 2023

Autor tekstu:

Paweł Makowiec

W nadchodzącym tygodniu Agencja Mienia Wojskowego ogłosi kolejne przetargi na sprzedaż mienia. Do kupienia będą sprzęty ogrodowe i ogrodowe. Będą również rarytasy - między innymi fortepian Bechstein liczący prawie siedem dekad.

Przetargi Agencji Mienia Wojskowego ruszą między środą i piątkiem. Najpierw zostanie ogłoszony przetarg w Poznaniu, następnego dnia ruszy Zielona Góra, a na końcu Szczecin i Gdynia.

Kup sobie fortepian od wojska

Żeby wziąć udział w przetargu, trzeba uprzednio wpłacić wadium na wybrane przedmioty w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej. Należy również zgłosić się odpowiednio wcześniej.

Z informacji portalu Gazeta.pl wynika, że w Poznaniu przeważać będzie sprzęt warsztatowy. Mowa m.in. o montażownicy opon za 1,8 tys. zł, sprężarce powietrznej za 1,5 tys. zł, czy 5 szt. pionowników laserowych za 4 tys. zł.

Nie są one jedynymi towarami wystawionymi na sprzedaż. Kupić będzie można również nożyce elektryczne do żywopłotu za 130 zł czy sprzęt komputerowy. Rarytasem jest jednak fortepian Bechstein Classic (rok produkcji 1956) wymagający renowacji, w cenie 25 tys. zł.

W Zielonej Górze, jak podaje Gazeta.pl, dostępny będzie głównie sprzęt do warsztatu oraz na budowę. W ofercie mają być tokarki - zarówno stołowa, jak i uniwersalna (od 3 do 15 tys. zł), betoniarka (100 zł), obrabiarka do drewna 1,2 tys. zł) czy wiertarki.

W ofercie również tokarki czy kosiarki

Znajdą się również przedmioty do ogrodu, m.in. kosy spalinowe czy kosiarka. Oczywiście do kupienia będą również samochody.

W Szczecinie i Gdyni, jak wynika z informacji Gazety.pl, będzie zarówno sprzęt warsztatowy, jak i ogrodowy. Z tego pierwszego w ofercie znajdą się nagrzewnice, tokarka pociągowa czy pompy paliwowo-motorowe (przedział cenowy 1 tys. - 4 tys.).

Z działu do ogrodu będzie można kupić m.in. kosiarki traktorowe w cenach 4 i 6 tys. zł. W ofercie znajdzie się również podnośnik widłowy za 4 tys. zł.

Tagi:

Wojsko Polskie

Podobne artykuły

Handel

Handel potrzebuje tysięcy rąk do pracy na wakacje. Niektórzy mogą liczyć na nocleg i wyżywienie
Czytaj więcej >

Finanse

Od przyszłego roku zmiany w obrocie gotówkowym. Będą nowe limity płatności
Czytaj więcej >

Finanse

Dzięki polskiej firmie zapłacisz "na piękne oczy". Do sklepu już nie tylko bez portfela, ale nawet bez smartfona i zegarka
Czytaj więcej >

Handel

Makłowicz rusza z nowym biznesem. Może zarobić na tym krocie
Czytaj więcej >

Handel

Sklepy idą na wojnę z nieuczciwymi klientami. Stoiska i kasy pod obserwacją
Czytaj więcej >

Handel

Allegro z nowościami. Czeka nas wiele ułatwień, ale niestety będą też dodatkowe opłaty
Czytaj więcej >
Paweł Makowiec

Paweł Makowiec

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]