Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Właśnie się zaczęło. Wyjątkowa oferta Dino na Wielkanoc
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 12.03.2024 09:50

Właśnie się zaczęło. Wyjątkowa oferta Dino na Wielkanoc

Dino
Fot. East News/Arkadiusz Ziolek

Dino po raz kolejny przygotowało dla swoich klientów wyjątkowe okazje. Tym razem w najnowszej gazetce znajdziemy oferty na zbliżającą się Wielkanoc. Z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów w Dino?

Nowa gazetka Dino. Wyjątkowa oferta na Wielkanoc

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Sieć sklepów Dino postanowiła przygotować dla swoich klientów świąteczną ofertę, obok której nie można przejść obojętnie. Najnowsza gazetka promocyjna będzie obowiązywała tylko do 24 marca.

W ofercie Dino znajdziemy produkty idealne na wielkanocny upominek dla najmłodszych. Ciężarówkę Hot Wheels kupimy za 23,99 zł, samolot rozkładany w dwóch kolorach za 39,99 zł, a pluszową opaskę LED uszy królika za 7,99 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Waloryzacja emerytur. Ważne wieści dla seniorów, ZUS wypłaca więcej

Nowa gazetka Dino. Dyskont znów zaskakuje niskimi cenami

W Dino kupimy teraz sznurek ozdobny w różnych kolorach za jedyne 2,99 zł, przy zakupie dwóch sztuk. Dostaniemy także długopis wyskakujący za 8,99 zł, zestaw do zdobienia z pisakami za 3,99 zł czy też 10 sztuk stempelków za 9,99 zł.

W ofercie Dino nie mogło zabraknąć również dekoracji wielkanocnych. Za szklaną zawieszkę jajko zapłacimy 3,99 zł przy zakupie trzech sztuk, a wianek dekoracyjny to koszt rzędu 9,99 zł, jeśli weźmiemy dwie sztuki.

W Dino same hity, nie można tego przegapić

Koszyczek wielkanocny w różnych kolorach dostaniemy w Dino za jedyne 14,99 zł, świeczki dekoracyjne za 5,99 zł, serwetkę do koszyczka za 1,99 zł, a świeczkę dekoracyjną w kształcie jajka za 2,99 zł. W najnowszej gazetce Dino znajdziemy także talerz ceramiczny na jajka w cenie 24,99 zł oraz kubek porcelanowy o pojemności 400 ml za 12,99 zł. Zestaw przyprawników to koszt rzędu 7,99 zł, a za farby do jaj w saszetkach zapłacimy jedynie 0,99 zł za jedno opakowanie. 

Zobacz także: Jednorazowe opakowania znikną? UE pracuje nad zakazem