Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Wyjątkowa oferta w Rossmanie. Obejmuje niemal wszystkie produkty
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 11.03.2024 17:13

Wyjątkowa oferta w Rossmanie. Obejmuje niemal wszystkie produkty

Rossmann
Fot. East News/Marek Bazak

W Rossmanie pojawiła się nowa oferta. Wiele produktów znajdziemy w niższych cenach. Na tym jednak nie koniec. Teraz klienci drogerii mogą skorzystać z rabatu na niemal wszystkie produkty. Sprawdziliśmy, jak to zrobić.

Niskie ceny w Rossmanie

Rossmann wciąż obsypuje swoich klientów kolejnymi promocjami. Tym razem sklepy tej sieci warto odwiedzić dla szamponu nawilżającego Bio Owoc Granatu Alterra, 200 ml, za jedyne 7,99 zł i szamponu przeciw wypadaniu włosów Biotebal Effect, za który zapłacimy tylko 25,49 zł. W ofercie znajdziemy również żel pod prysznic Cool Down Adidas Acitve & Mind za 19,99 zł, a także lakier do włosów Got2B Gluec Basting Freeze w tej samej, niskiej cenie. Za 14,99 zł kupimy również maskę do laminacji włosów OnlyBio Hair in Balance.
 

Czas tylko do 15 marca. Wielu Polaków zapłaci blisko 500 zł

Wyjątkowa oferta z rabatem na wszystko

W Rossmanie znajdziemy promocje na produkty z wielu kategorii. Poza produktami do ciała i włosów taniej kupimy również mleko dla niemowląt powyżej szóstego miesiąca życia Bebiko Nutriflor Expert 2 za 25,99 zł, a także krem pod oczy z szarotką alpejską Bio Alterra Premium Age za jedne 14,29 zł.

Klienci drogerii mogą jednak skorzystać również z rabatu 5% na niemal wszystkie produkty. Wystarczy być użytkownikiem aplikacji mobilnej i spełnić kilka warunków — i chociaż regulamin akcji o tym nie wspomina, warto nie dać się porwać szaleństwu w poszukiwaniu niskich cen, jak to zrobiła bohaterka słynnego nagrania z Biedronki.
 

Jak skorzystać z promocji?

Warunki uzyskania rabatów są bardzo proste. Dzięki aplikacji Rossmann GO klienci zapłacą o 5% mniej za całe zakupy. Z oferty skorzystamy w drogeriach stacjonarnych, korzystając z kasy samoobsługowej, płacąc kartą podpiętą do aplikacji, BLIKiem lub przez Google Pay albo Apple Pay.

Co ważne, rabaty łączą się z innymi promocjami, nie są jednak udzielane na produkty lecznicze i wyroby medyczne, preparaty żywienia początkowego i przedmioty do karmienia dla niemowląt, a także alkohol.

źródło: o2.pl