Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Ukryta promocja w Rossmannie. Te produkty kosztowały tylko 99 groszy
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.04.2024 16:34

Ukryta promocja w Rossmannie. Te produkty kosztowały tylko 99 groszy

Rossmann
Fot. materiały własne

Popularne sieci sklepów bardzo często wprowadzają rozmaite promocje, które przyciągają klientów. W Rossmannie pojawiła się nietypowa, ukryta obniżka. Okazuje się, że niektóre produkty można było kupić za 99 groszy. Jeden z klientów skorzystał z tej promocji i zaoszczędził pokaźną sumę, Przedstawiamy szczegóły.

Ukryta promocja w Rossmannie

Popularne sieci sklepów nieustannie wprowadzają rozmaite promocje i oferty, które przyciągają klientów i zachęcają ich do zakupów. Drogeria Rossmann również często obniża ceny swoich produktów, ale tym razem promocja była szczególnie korzystna.

Jeden z internautów pokazał w mediach społecznościowych swoje zakupy z Rossmanna. Nagranie z wizyty w drogerii pojawiło się na profilu @rabat.alert. Użytkownik opowiedział o ukrytej promocji, dzięki której zaoszczędził pokaźną kwotę. 

Musisz to wiedzieć przed spisaniem testamentu. lle kosztuje jego sporządzenie?

Zaskakujące ceny w Rossmannie

Internauta nazwał tą promocję ukrytą, bo na regale przy produktach widniały ich regularne ceny. Dopiero po zeskanowaniu kodów kreskowych za pomocą czytnika okazywało się, że w rzeczywistości kosztują o wiele mniej. Za 99 groszy można było kupić łyżkę do gotowania, deskę do krojenia oraz zestaw nożyczek. Wszystkie te produkty w regularnej cenie kosztują 19,99 zł. Za nieco większą sumę, a dokładniej za 4,99 zł internauta kupił: zestaw golarek (regularna cena - 39,99 zł), pojemniki na oliwę (regularna cena - 34,99 zł) oraz zestaw noży.

Zobacz także: Spędzili całą noc na lotnisku. Niewiarygodne, jaką dostali rekompensatę

Ukryta promocja wywołała niemałe zamieszanie

Użytkownik poinformował, że normalnie za takie zakupy zapłaciłby 514,81 zł, a wydał zaledwie 62,81 zł. Pod nagraniem z tej wyjątkowo udanej wizyty w Rossmannie pojawiło się całe mnóstwo komentarzy. Inni użytkownicy nie dowierzali, ale przede wszystkim zastanawiali się, skąd mogła się wziąć taka promocja.

Twórca profilu i autor filmiku poinformował, że zwyczajnie udało mu się wyłapać obniżki, zanim pracownicy Rossmanna zdążyli zmienić ceny tych produktów. Takim sposobem klient zaoszczędził na zakupach nieco ponad 450 złotych.