Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Produkty kultowej marki w Biedronce. Sieć sprzedaje je za grosze
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 22.04.2024 16:31

Produkty kultowej marki w Biedronce. Sieć sprzedaje je za grosze

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka ma w swojej ofercie głównie produkty spożywcze. W popularnej sieci możemy jednak znaleźć również inne artykuły, takie jak ubrania czy też obuwie. Tym razem dyskont wyprzedaje produkty znanej marki w naprawdę niskich cenach. Klienci Biedronki będą zachwyceni.  

Kultowa marka w Biedronce

Biedronka jest jedną z najpopularniejszych sieci handlowych w naszym kraju. Dyskont ma w swojej ofercie przede wszystkim artykuły spożywcze, choć nie tylko. W poniedziałek 22 kwietnia Biedronka wprowadziła nową gazetkę promocyjną, w której znajdziemy produkty kultowej marki Lee Cooper. 

Popularna sieć sklepów oferuje T-shirt damski lub męski znanej firmy, który kosztuje jedynie 29,99 zł. Wersja dla pań jest dostępna w rozmiarach M - XL, a wersja męska w rozmiarach L - XXL.

Zobacz także: Prosty sposób na tańszą majówkę w polskich górach. Oszczędność to nawet 18 proc.

Musisz to wiedzieć przed spisaniem testamentu. lle kosztuje jego sporządzenie?

Biedronka wyprzedaje kultowy produkt za grosze

W Biedronce możemy kupić teraz także bluzy firmy Lee Cooper z wysoką zawartością bawełny w cenie 79,90 zł. Wersja damska jest dostępna w rozmiarach M oraz L, a męska L - XXL. W ofercie popularnej sieci znajdziemy również kultowe klapki tej samej marki, za które zapłacimy tylko 39,99 zł.

Są dostępne w wersji męskiej oraz damskiej, w rozmiarach 37 - 45. Klapki dostaniemy w dwóch kolorach - granatowym i różowym. Warto dodać, że produkty marki Lee Cooper znajdziemy w Biedronce tylko do 4 maja. 

Biedronka znów przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe promocje

Biedronka przygotowała jeszcze więcej ofert dla swoich klientów. W najnowszej gazetce promocyjnej znajdziemy również przenośny głośnik boombox w cenie 99 zł, ładowarkę sieciową w różnych kolorach za 19,99 zł czy przedłużacz lub stację ładującą za 34,99 zł.

W popularnej sieci kupimy teraz przybory kuchenne z drewna bambusowego za 2,99 zł, pojemniki na produkty sypkie i suche Grand Chef za 11,99 zł, a pojemniki na żywność za 8,99 zł. W Biedronce są dostępny również komplet trzech garnków z pokrywkami w cenie 119 złotych.