Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Rossmann zaszalał przed świętami. Klienci ustawią się w długich kolejkach
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 05.12.2023 19:43

Rossmann zaszalał przed świętami. Klienci ustawią się w długich kolejkach

Sklep Rossmann
BiznesINFO

Sieć drogerii Rossmann wprowadziła oszałamiające promocje na swoje produkty. Można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. I chociaż klasycznie najbardziej skorzystają panie, to i mężczyźni znajdą coś dla siebie.

Nowa oferta w Rossmannie

Rossmann ponownie zaskoczył swoich klientów promocjami. Tym razem możliwość oszczędzenia na zakupach mają nie tylko panie, ale również i panowie, którzy na pewno znajdą coś dla siebie w dostępnej ofercie.

Jak podaje serwis o2.pl, spore przeceny wprowadzono na produkty dla pań. Tusz do rzęs L'Oreal Paris Telescopic Lift jest tańszy o ponad 35 zł - jego cena przed obniżką wynosiła 79,99 zł, zaś po obniżce jest to już 42,99 zł. Z kolei serum przyspieszające wzrost rzęs został przeceniony z 84,99 zł aż do 38,99 zł.

Dodatek na energię dla wybranej grupy seniorów. ZUS wypłaca ponad 255 zł miesięcznie

Dekoracje i prezenty

Taniej można otrzymać również błyszczyk od Rimmel. 100 ml w cenie standardowej kosztowało 24,99 zł, zaś obniżka obcięła “dychę” i sprowadziła cenę do poziomu 14,99 zł.

Promocje wprowadzono również na dekoracje świąteczne i zestawy prezentowe. Zestaw z żelem do mycia i kremem po goleniu kosztuje 51,99 zł, zaś w sklepach można również dostać ozdoby w postaci wiszących samochodzików czy Mikołajów. Najniższa cena jednej sztuki to 3,99 zł.

5 proc. zniżki dla klientów

Dodatkowo, posiadacze aplikacji Rossmann GO mogą liczyć na 5 proc. rabatu. Dostaną go wszyscy klienci, bez względu na płeć. Najważniejsze jest jednak, aby zakupy w drogerii zrealizować samoobsługowo przy pomocy właśnie aplikacji - nie można otrzymać rabatu w przypadku płatności przy kasie.

Innym warunkiem koniecznym do uzyskania rabatu jest zapłacenie za zakupy w aplikacji za pośrednictwem karty płatniczej lub innej akceptowanej metody. Do wyboru są Google Pay, BLIK oraz Apple Pay. Rabatu nie otrzymamy również m.in. na alkohol, preparaty i przedmioty do karmienia niemowląt oraz na medykamenty.

źródło: o2.pl