Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Polska ma nowego milionera. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 12.03.2024 14:47

Polska ma nowego milionera. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto

Lotto
Fot. East News/Jakub Kaminski

W sobotę, 9 marca szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy Lotto. Szczęśliwiec wytypował poprawnie sześć liczb w Lotto Plus i dzięki temu zgarnął gigantyczną sumę. Wiadomo, jakie liczby padły podczas losowania i gdzie kupiono szczęśliwy kupon.

Zasady losowania Lotto

Losowania Lotto organizowane są przez Totalizator Sportowy już od wielu lat. Polacy chętnie biorą udział w grach liczbowych i liczą na to, że uda im się skreślić tą wymarzoną szóstkę. Jeden zakład Lotto kosztuje jedyne 3 zł, a zadaniem graczy jest wytypowanie 6 z 49 liczb na kuponie. Mogą zrobić to samodzielnie lub też za pomocą metody na chybił trafił. Dodatkową szansą na wygranie pokaźnej sumy jest Lotto Plus, które kosztuje tylko złotówkę.

Lech Wałęsa ujawnił, jaką ma emeryturę. Nie jest z niej zadowolony

Znamy wyniki sobotniego losowania Lotto

W sobotę, 9 marca odbyło się kolejne już losowanie Lotto. Tego dnia w Lotto Plus wytypowano następujące szczęśliwe liczby: 2, 12, 25, 37, 42 oraz 44. Jak się okazało, dokładnie takie liczby znalazły się na kuponie jednego z graczy. Warto dodać, że losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę. 

Zobacz także: 97-latka zakręciła grzejniki w mieszkaniu. Rachunek ją zaskoczył

Polska ma nowego milionera, gracz trafił szóstkę w Lotto

Zwycięzca sobotniego losowania Lotto Plus nabył swój szczęśliwy kupon w kolekturze znajdującej się przy ulicy Bystra Podhalańska 884 w województwie śląskim. Szczęśliwiec z całą pewnością zapamięta ten dzień na długo, bowiem wygrał aż milion złotych. Należy jednak pamiętać, że ostateczna kwota, która trafi do gracza zostanie pomniejszona o o 10-procentowy podatek, który jest pobierany od każdej wygranej powyżej 2280 złotych. Finalnie zwycięzca otrzyma więc 900 tysięcy złotych.