Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Pilne ostrzeżenie Pepco. Ten produkt może być niebezpieczny
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.02.2024 20:41

Pilne ostrzeżenie Pepco. Ten produkt może być niebezpieczny

Pepco
Arkadiusz Ziolek/East News

Ogromna część Polaków uwielbia wybierać się na zakupy do Pepco. Teraz sieć sklepów wydała pilny komunikat do wszystkich swoich klientów, w którym poinformowaniu o wycofaniu ze sprzedaży jednego z popularnych produktów. Okazuje się bowiem, że może być on niebezpieczny. Przedstawiamy szczegóły.

Pepco pilnie wycofuje popularny produkt dla dzieci

Sieć sklepów Pepco jest niezwykle popularna wśród Polaków. Klienci uwielbiają wybierać się tam na zakupy po różne produkty, takie jak ubrania, akcesoria do domu, a także rozmaite produkty dla dzieci. W sprawie jednej z zabawek sieć wydała pilny komunikat. Jak się okazuje, produkt zniknął ze sklepowych półek, bo mógł stanowić zagrożenie dla najmłodszych. 

Zobacz także: Lekarz przestał pracować w wieku 78 lat. Niebywałe, jaką dostaje emeryturę

Ulga przysługuje prawie wszystkim. Nawet 1,5 tys. zł podatku mniej

Ten produkt z Pepco może być niebezpieczny

Sieć sklepów Pepco wydała pilny komunikat w sprawie zabawki dla dzieci, która może stanowić dla nich zagrożenie. Chodzi dokładnie o zdalnie sterowaną koziołkującą pszczołę, która nie spełnia standardów sieci.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz w związku z niespełnieniem wysokich standardów firmy Pepco, podjęliśmy decyzję o wycofaniu następującego produktu: PLU 596565 Zdalnie sterowana koziołkująca pszczoła - informuje popularna sieć. 

Pepco wystosowało pilny apel do wszystkich klientów

Jak poinformował sklep, zabawka może się nagrzewać, więc istnieje potencjalne ryzyko oparzenia. Sieć zwraca się do klientów i pilnie apeluje do wszystkich osób, które kupiły ten produkt o to, by go zwrócić. Okazuje się, że można zrobić to w dowolnym punkcie, a także nie trzeba nawet posiadać dowodu zakupu.

Prosimy o zwrot wspomnianego produktu oraz odbiór pełnej kwoty za jego zakup.  Zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie Pepco. Paragon nie jest wymagany - zaznacza sieć w komunikacie wystosowanym do klientów.