Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Padła główna wygrana w Lotto. Wiemy gdzie i ile pieniędzy dostanie szczęśliwiec
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 02.04.2024 20:26

Padła główna wygrana w Lotto. Wiemy gdzie i ile pieniędzy dostanie szczęśliwiec

Lotto
Fot. Materiały Prasowe Totalizator Sportowy

Po raz kolejny padła główna wygrana w zakładach Mini Lotto. Tym razem zwycięzców, którym udał się właściwie skreślić wszystkie pięć liczb, było dwóch. Kwota, która do nich trafi, to grubo ponad 200 tys. zł.

Dwóch szczęśliwców podzieli się nagrodą

Jak informuje Radio Zet, zwycięskie pięć liczb wytypowano w Bydgoszczy w kolekturze przy ul. Magnuszewskiej 6  oraz w jednej z kolektur w Świdwinie. Szczęśliwcy muszą zatem podzielić się nagrodą po równo – do każdego z nich trafi prawie 216 tys. zł.

Zakładów dokonano w formacie Mini Lotto, gdzie typowanych jest 5 z 42 liczb, a pojedynczy zakład kosztuje 1,50 zł. Tym razem zwycięskie numery to: 8, 10, 11, 13 i 37.

Jest nowy milioner w Polsce. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto

Dwa dni po milionie w Otwocku

Sobotnie zwycięstwo w Mini Lotto miało miejsce zaledwie dwa dni po tym, jak za sprawą zakładów w Polsce pojawił się kolejny milioner. W Otwocku w losowaniu Lotto padła główna wygrana w wysokości miliona złotych.

Szczęśliwe liczby wytypowane przez szczęśliwca z Otwocka w kolekturze przy. Kupieckiej 1 to 2, 8, 29, 35, 38 i 43. Co ciekaw, zwycięski kupon wiązał się z dopłaceniem do zakładu zaledwie złotówki. Była to druga „szóstka” Lotto w Otwocku w historii Totalizatora.

Rekordowe skreślenie w Skrzyszowie

Choć kwoty, które udało się zdobyć w Bydgoszczy, Świdwinie i Otwocku robią wrażenie, to jednak daleko im do rekordowego zakładu. Ten tytuł przypada graczowi, który skreślił kupon w marcu 2017 roku w Skrzyszowie. Dzięki temu trafiło do niego 36 726 210,20 zł. Jego numery to:  9, 10, 25, 35, 44, 45.

Źródło: radiozet.pl