Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Jest nowy milioner w Polsce. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto
Irmina Jach
Irmina Jach 31.03.2024 22:17

Jest nowy milioner w Polsce. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto

kupon Lotto
Fot. Materiały Prasowe Totalizator Sportowy

Lotto ogłosiło wspaniałą wiadomość — w województwie mazowieckim jest nowy milioner. Osoba pochodząca z Otwocka, dzięki prawidłowo wytypowanym liczbom, może cieszyć się gigantyczną wygraną.

Jak wygrać w Lotto?

Totalizator Sportowy od lat organizuje losowania Lotto, które cieszą się niesłabnącą popularnością ze strony Polaków. Wiele osób regularnie skreśla liczby na kuponach, mając nadzieję, że wkrótce dołączą do grona szczęśliwców, którym udało się wygrać niebagatelną kwotę. Jeden zakład kosztuje 3 zł, a losowania Lotto odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Szansa trafienia "szóstki" wynosi 1/13 983 816, co jednak nie odstrasza graczy. Media wskazują, że najczęściej stosowanymi kombinacjami cyfr są: 1, 2, 3, 4, 5, 6 i wielokrotności "szczęśliwej siódemki". Niektórzy miłośnicy Lotto stosują metodę "na chybił trafił", inni zaznaczają na przykład ważne dla nich daty. Jakie cyfry zaznaczył świeżo upieczony milioner?

Małżeństwa dostaną nagrody finansowe? Tyle ma wynieść jednorazowe świadczenie

Nowy milioner w Polsce. Gdzie kupił szczęśliwy los Lotto?

Ostatnie losowanie Lotto z pewnością przyniosło wiele szczęścia osobie, której udało się trafić "szóstkę". Szczęśliwy los został zakupiony w kolekturze Lotto przy ul. Kupieckiej 1/Staszica w Otwocku. Do kieszeni zwycięzcy trafi milion złotych. By wziąć udział w losowaniu, musiał dopłacić złotówkę. Jakie cyfry zaznaczył gracz z Otwocka? Postawił na: 2, 8, 29, 35, 38, 43.

Jest to druga "szóstka" trafiona w Otwocku. Pierwsza była w Lotto 1 czerwca 2019 roku — przypominają przedstawiciele marki Lotto.

ZOBACZ TAKŻE: Masz w domu takie książki z PRL-u? Mogą być warte fortunę

Najwyższa wygrane w Lotto

Choć milion złotych, które trafi do gracza z Otwocka, niewątpliwie jest ogromną kwotą, to nie najwyższa wygrana, która padła w Lotto. Rekordowy wynik padł 16 marca 2017 roku w Skrzyszowie, kiedy to na konto gracza trafiło 36 726 210,20 zł. Zwycięskie liczby, które zaznaczył, to: 9, 10, 25, 35, 44, 45. Szczęśliwiec postanowił pozostać anonimowy.