Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Milionerzy

Milionerzy

Milionerzy
06.04.2024 18:37 Wygrał główną nagrodę w ”Milionerach”. Ujawnił ile naprawdę dostał pieniędzy

Tylko pięciu osobom w historii udało się zgarnąć główną wygraną w grze prowadzonej przez Huberta Urbańskiego. W tym tygodniu do tego grona dołączyła jeszcze jedna osoba. Jeden ze zwycięzców zdradził, ile wynosi nagroda w ”Milionerach”. Nikt nie zostaje milionerem?

kupon Lotto
31.03.2024 22:17 Jest nowy milioner w Polsce. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto

Lotto ogłosiło wspaniałą wiadomość — w województwie mazowieckim jest nowy milioner. Osoba pochodząca z Otwocka, dzięki prawidłowo wytypowanym liczbom, może cieszyć się gigantyczną wygraną.

Mateusz Żaboklicki, Hubert Urbański, pieniądze
13.03.2024 21:57 Wygrał w "Milionerach". Zdradził, na co przeznaczy pieniądze

We wtorek 12 marca widzowie mogli oglądać kolejny już odcinek “Milionerów”. Okazało się, że w tym wydaniu uczestnik dotarł do ostatniego, wartego aż milion złotych pytania i odpowiedział na nie poprawnie, zgarniając tym samym główną nagrodę. Zwycięzca popularnego programu udzielił wywiadu, w którym zdradził, na co planuje przeznaczyć wygrane pieniądze.

Urbański, Milionerzy
10.07.2023 18:32 "Milionerzy". Producenci zmieniają wysokość głównej nagrody. Zaskakująca kwota

W nadchodzącej edycji “Milionerów” główna nagroda nie będzie już wynosić miliona złotych. Twórcy polskiej edycji postanowili zwiększyć ją do poziomu 2 milionów złotych. Poza Polską jednak główna nagroda może być znacznie większa niż u nas.

pieniądze
13.06.2023 19:30 Kosmiczne zarobki w państwowych firmach. 90 nowych milionerów

Wirtualna Polska wyliczyła, iż na pensje dla osób powiązanych z Prawem i Sprawiedliwością w ciągu 8 lat przeznaczono 437 milionów złotych. Biorąc pod uwagę nagrody, status milionera uzyskało 90 osób.

Urbański, Milionerzy - pytanie o zwierzęta
17.11.2022 21:38 Ile zarabia Hubert Urbański za jeden odcinek ”Milionerów”

Teleturniej ”Milionerzy” gości na ekranach naszych telewizorów już od 1999 roku. W tym czasie program był ściągany z anteny, ale zawsze wracał, co świadczy o popycie w Polsce na tego rodzaju rozrywkę oraz o tym, że program ma duże grono fanów i przynosi stacji TVN spore zyski.Prowadzący ”Milionerów” Hubert Urbański to jeden z najpopularniejszych polskich gospodarzy teleturniejów. Popularność programu zapewniła mu status ”gwiazdy”. Osoby tak bardzo znane i rozpoznawalne, można powiedzieć, że z automatu mają zagwarantowane wysokie stawki niezależnie do tego w co się zaangażują. Czy to prowadzenie teleturnieju, gali, czy reklamowanie produktu lub usługi znanej marki.Jak dowiedział się i podaje do wiadomości dziennik "Super Express", Hubert Urbański za jeden odcinek programu ”Milionerzy” otrzymuje od 4,3 tys. zł do 5,5 tys. zł.Jeden sezon popularnego teleturnieju to od 45 do 58 odcinków. Za cały sezon prowadzący zgarnia więc grubo ponad 200 tys. zł.

Richard Sutton - brytyjski milioner nie żyje
09.04.2021 02:00 Richard Sutton został zamordowany. Brytyjski milioner był właścicielem sieci hoteli

Z tego artykułu dowiesz się:Jak zginął Richard SuttonKim był brytyjski milionerJak wspominają go jego pracownicy

Senat. Ranking bogaczy. Mają ponad milion na koncie.
07.07.2020 02:00 Senacki klub bogaczy. Mają na kontach ponad milion złotych

Senatorowie debatujący w Izbie Refleksji nie muszą zastanawiać się za co przeżyć kolejny tydzień. Nie z takimi majatkami. Na kolejnych zdjęciach sprawdzamy, kto z nich jest najbogatszy.Galeria powstała na podstawie oświadczeń majątkowych, którym przyjrzał się Fakt.pl