Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Praca > Oryginalna oferta pracy na brytyjskiej wysepce. Dostaniesz zakwaterowanie i zapłatę za przeprowadzkę
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 04.03.2023 19:50

Oryginalna oferta pracy na brytyjskiej wysepce. Dostaniesz zakwaterowanie i zapłatę za przeprowadzkę

Widok Wyspy Rona
Bob Jones, Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0 Generic License

Jeżeli kiedykolwiek ktoś chciał “rzucić wszystko” i wyjechać w odludne rejony, to jest ciekawa propozycja. Co prawda nie są to Bieszczady, a angielska wyspa, jednak propozycję warto rozważyć dlatego, że chodzi o pracę.

Zaopiekuj się wyspą

Obecni mieszkańcy Wyspy Rona z archipelagu Hebrydów u zachodnich wybrzeży Szkocji poszukują pracownika. Jego obowiązki mają obejmować głównie zajmowanie się nieruchomością.

Dwie osoby, które mieszkają w tym momencie na Wyspie Rona, według informacji Wirtualnej Polski chcą zająć się innymi projektami. I chociaż zajmowanie się nieruchomością jest głównym zadaniem, to obowiązków będzie dużo więcej.

Niestandardowe wymagania i obowiązki

Przyszły pracownik będzie musiał także zajmować się logistyką, pomagać przy polowaniu na jelenie i dziki oraz przy ich obróbce. Do tego będzie musiał konserwować ciężki sprzęt obecny na wyspie.

Jak podaje Wirtualna Polska, kandydat na pracownika musi być odporny (nie podano na co), entuzjastyczny, niezawodny oraz posiadać poczucie humoru. Na wyspę można zabrać ze sobą również partnera bądź partnerkę osoby zatrudnionej.

Urozmaicony czas wolny

Autorzy ogłoszenia nie podali proponowanego wynagrodzenia. Rozmowy o stawkach prawdopodobnie będzie musiał rozpocząć kandydat.

Z informacji Wirtualnej Polski wynika również, że czas wolny pracownik będzie mógł spędzać na obserwacji delfinów czy eksploracji wyspy. Możliwe będzie również spędzanie czasu wśród jeleni zamieszkujących wyspę.