BiznesINFO.pl
bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo

Biznesinfo

Największe banki zapowiedziały utrudnienia. Tysiące klientów będzie miało problem

14 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Joanna Leja

Udostępnij:

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: Bank Pekao, Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, Bank Pocztowy oraz Nest Bank.

Klientów czekają utrudnienia, między innymi w dostępie do bankowości internetowej oraz mobilnej.

primark-kolejka-wejście-obostrzenia w sklepach-iberion

Papier toaletowy ponownie znika z półek. Polacy boją się wzrostów cen

CZYTAJ DALEJ

Bank Pekao

Bank Pekao zapowiedział przerwy w dostępie do usług w nocy z soboty (15 stycznia) na niedzielę (16 stycznia) od godz. 0.00 do 5.30 nie będzie działała bankowość internetowa. Klienci banku nie będą mogli zalogować się do serwisu Pekao24 oraz skorzystać z aplikacji PeoPay, Pekao24makler oraz platformy eTrader Pekao.

Alior Bank przerwa w weekend

Klienci Alior Banku powinni się przygotować na brak dostępu do bankowości internetowej. W nocy z soboty na niedzielę od godz. 23.00 do 4.30 niedostępny będzie serwis Alior Online oraz aplikacja Alior Mobile. Przerwa może się wydłużyć.

ING Bank Śląski utrudnienia podczas korzystania z kart

ING Bank Śląski zapowiedział przerwę w dostępie do swoich usług w nocy z soboty na niedzielę od godz. 0.00 do 5.30 utrudniona będzie obsługa kart w systemie ING Business, korzystanie z usług powierniczych (e-Custody) oraz z części wniosków.

Niemożliwe będzie wykonanie przelewu środków z rachunku karty kredytowej. Nie będą realizowane także operacje na kartach w bankowości elektronicznej.

biznesinfo-1 (1)

ZUS korzystniej przeliczy pieniądze emerytów. Wielu zyska 1776 zł

CZYTAJ DALEJ

Niedostępne będą również płatności kartami w internecie z dodatkowym uwierzytelnieniem 3DSecure, aktywowanie kart, zmienianie limitów transakcyjnych i nadawanie kodów PIN, przypisywanie kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile oraz dodawanie kart Mastercard do portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Gamin Pay i Google Pay).

Z kolei w sobotę 15 stycznia od godz. 8.00 do 20.00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

mBank zapowiedział problemy z bankowością online

W nocy z soboty 15 stycznia na niedzielę 16 stycznia od godz. 2.00 do 8.00 nie będzie można płacić kartą. Niemożliwe będzie także wypłacenie gotówki z bankomatu.

W nocy z soboty na niedzielę, od godz. 2.00 do 10.00 nie będzie działał serwis online banku oraz aplikacja mobilna. Tym samym nie będzie można także zapłacić online za zakupy w internecie ani zrealizować żadnej innej operacji.

Bank Pocztowy nocna przerwa

W nocy z soboty na niedzielę prace serwisowe będą prowadzone przez Bank Pocztowy. To oznacza kłopoty z dostępem do usług od godz. 4.00 do 8.00, jak zapowiedział bank mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z kart płatniczych.

EN 01507131 0038

Prezydent Andrzej Duda odmówił powołania 11 sędziów

CZYTAJ DALEJ

W tym czasie nie będzie możliwe przyłączanie kart do portfeli cyfrowych (Xiaomi Pay, Garmin Pay, Apple Pay i Google Pay) oraz wykonywanie transakcji wymagających uwierzytelnienia poprzez kod SMS.

Nest Bank

W sobotę 15 stycznia od godz. 17.00 do godz. 11.00 w niedzielę 16 stycznia niemożliwe będzie wykonywanie przelewów, korzystanie z Blika, dokonywanie płatności w sklepach internetowych i potwierdzanie płatności za zakupy w internetcie, a także zmienianie limitów płatności w bankowości internetowej.

Joanna LejaAutor

Redaktorka Biznesinfo. Wcześniej związana z takimi redakcjami jak bankier.pl, money.pl i wroclaw.pl. Poza śledzeniem najważniejszych wydarzeń, fotografuje z ziemi i z przestrzeni powietrznej. Absolwentka komunikacji korporacyjnej i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Dziennikarstwa i public relations na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Finanse

Oszuści nie zamierzają odpuścić. Znów zaatakowali klientów dużego banku. KNF ostrzega

Czytaj więcej >

Finanse

Przelewy w święta i Sylwestra. Zmiany w sesjach

Czytaj więcej >
PKO

Finanse

Klienci największego banku w Polsce na celowniku oszustów. Nieuwaga będzie drogo kosztować

Czytaj więcej >

Finanse

Bank Pocztowy wprowadził biometryczną kartę płatniczą. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

Czytaj więcej >

Finanse

Banki wysyłają listy do swoich klientów. Nie ma w nich dobrych wieści

Czytaj więcej >

Finanse

Największe banki zapowiadają utrudnienia. Lepiej zrób przelewy i wypłać gotówkę przed weekendem

Czytaj więcej >